Вхід Реєстрація

Сервіс MyBeauty розповідає про види чистки обличчя

Чистки обличчя: які бувають види і для чого?

Для підтримки здоров'я шкіри за нею потрібно доглядати: домашній догляд і салонний. Навіть якщо ви володарка нормального типу шкіри, в регулярній професійному чищенню обличчя потребують все. Давайте розберемося, що таке чистка обличчя, які бувають види і як зрозуміти, який підходить саме вам.

Що таке чистка обличчя?

Чистка обличчя - це глибоке очищення шкіри від сальних пробок, комедонов, вугрів і ороговілих клітин шкіри. Чистка шкіри - це багатоетапна процедура, яка складається з підготовчого етапу, безпосередньо самої чистки і завершального заспокійливого етапу.

Етапи чистки обличчя

На підготовчому етапі косметолог:

- знімає залишки макіяжу;

- очищає обличчя і знежирює його;

- наносять спеціальні косметологічні препарати, які допомагають розкрити пори.

Безпосередньо сама чистка

Чистка обличчя буває декількох основних видів:

Механічна чистка обличчя

Найбільш грубий вид чистки обличчя, але при цьому сприяє максимально глибокого очищення. Не підходить людям з тонкою, чутливою шкірою, оскільки травмує її.

Ультразвукова чистка обличчя

Як зрозуміло з назви, чистка обличчя робиться за допомогою спеціального апарату ультразвуку. Ультразвук знімає поверхневий шар мертвих клітин з шкіри, а також призводить шкіру в тонус і вирівнює її колір. Шкіра очищається і дезінфікується.

Дана процедура підходить навіть власницям чутливої ​​шкіри. Але є істотний мінус - чистка не глибока, тому сильних забруднень прибрати не зможе.

Вакуумна чистка обличчя

Даний вид чищення передбачає очищення шкіри за допомогою невеликого вакууму, який відсмоктує шкірне сало. Але також цей метод не бореться з глибокими забрудненнями шкіри.

Лазерна чистка обличчя

Дана процедура є сучасним способом очистити шкіру обличчя від забруднень за допомогою лазера. Метод активно бореться з акне, зморшками, пігментацією і навіть рубцями. Дана процедура дорога, травматична. Але ступінь травматизації залежить від глибини впливу лазера. Його підбирає косметолог в залежності від індивідуальних особливостей.

Комбінована чистка

Це поєднання різних видів чисток обличчя для більш глибокого опрацювання і очищення. Найчастіше поєднуються ультразвукова і механічна чистки обличчя.

На завершальному етапі косметолог обов'язково завдає заспокійливі засоби і маски на обличчя, щоб шкіра максимально швидко регенерувалася.

Показання до чищення обличчя

- шкіра, схильна до жирності;

- розширені пори;

- тьмяна, проблемна шкіра;

- набряки;

- себорея;

- вугри, чорні точки, пробки сальні, комедони.

Протипоказання до професійної чищенні особи

- захворювання шкіри;

- розацеа, синці, порізи та інші зміни на шкірі обличчя;

- герпес;

- опіки;

- проблеми з судинами;

- алергічні реакції на будь-які з компонентів чисток;

- захворювання в стадії декомпенсації.

Результат після чистки обличчя:

- чиста шкіра;

- суджені пори;

- поліпшена мікроциркуляція;

- пружна шкіра.

Чистка обличчя допомагає іншим засобам по догляду за шкірою краще проникати в неї, а також чистка обличчя уповільнює вікові зміни шкіри.

Вибрати майстра для чищення обличчя можна за допомогою сервіс MyBeauty. Тут представлені кращі фахівці міста Києва по всіх районах. Вибирайте відповідного вам за відгуками і рейтингу і записуйтеся на зручний час.

Кількість переглядів: 225
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь