Вхід Реєстрація

ТОП-5 смартфонів з точною кольоровою передачею

Можливість екрану відтворювати колір максимально близько до природного — важливий параметр для смартфона. Прежде все це благоприятно для зору. Искажение приватних відтенків призводить до зміни квіткового восприятия. Це може викликати дискомфорт і зниження концентрації уваги. При покупках онлайн також часто необхідна точність відображення кольору. Серед широкого асортименту є моделі з безперечною цветопередачей.

OPPO Find Х5

В категорії бюджетних смартфонів лідує китайський бренд. Вибрати телефони цього виробника можна на сайті Eldorado.ua. На екрані OPPO Find Х5 навіть при тусклом освітленні або в приміщенні відображаються кольори без позначення по всій площині. Яркость відмінно адаптується до зовнішнього світу різної інтенсивності. Це забезпечує хорошу читаємість у будь-яких умовах. Також помітна плавність квіткових переходів. При перегляді відео з високою контрастністю та яскравістю кольору можуть показатися перенасищеними. Це можна змінити зміною налаштувань.

Apple iPhone 14 Pro

Популярний бренд з кожної нової серії намагається вдосконалити кольорову передачу на своїх смартфонах. В цьому можна переконатися, дізнавшись характеристики різних моделей в інтернет-магазині Eldorado.ua. Екрани флагманів Apple iPhone 14 Pro і Pro Max вважаються такими ж яскравими. Завдяки високим показникам максимальна яскравість стала кращою і цветопередача в діапазоні між темними і світлими ділянками. Також для екранів характерні:

Samsung Galaxy S22 Ultra

Для фото і відео, зроблених на цьому смартфоні, не потрібні фільтри. Зображення отримується природним і деталізованим. Відмінні показники цветопередачи зберігаються навіть при зйомці в темноті.

При цьому в смартфоні два режими цветопередачи:

Google Pixel 7

В цьому смартфоне передачу кольорів також можна регулювати. Адаптивна регулювання підключена за замовчуванням. В цьому режимі передача кольору може змінюватися в залежності від інформації на екрані. Натуральний колір максимально близький до еталону.

Honor Magic 4 Ultimate

Відтенки на екрані цього смартфона дуже близькі до натурального. Цветопередача залишається таким при будь-якій освещенности, а в темноте не стає неестественной. Невелике зміна кольорів при наклоні практично незаметно для очей.

Кількість переглядів: 201
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь