Вхід Реєстрація

ТОП аксесуарів до нижньої білизни для весілля

Кожна наречена прагне бути чарівною та бажаною для свого чоловіка в першу шлюбну ніч. Те, що колись одним із найважливіших моментів у житті молодої дівчини, у сучасному світі є лише даниною традиціям. Але гарну спідню білизну та сексуальний образ ніхто не скасовував. Вибрати звабливий комплект для весільної ночі можна тут, а про додаткові аксесуари до романтичного образу поговоримо далі.

Підв'язки як данина традиціям.

Починаючи щонайменше з XIV століття, жіночі підв'язки активно використовувалися представницями знатних та багатих родин. Поступово цей аксесуар перекочував і в наряди жінок усіх станів, а кілька століть тому міцно зміцнився в романтичному гардеробі як символ жіночності, спокусливості та еротики загалом.

У сучасному гардеробі для білизни жінки мереживна підв'язка є виключно декором для спокусливого образу, а також часто використовується як обов'язковий атрибут комплекту нижньої білизни для першої шлюбної ночі. Зверніть увагу! Якщо ви одягаєте лише одну підв'язку під весільну сукню, вона має бути розміщена на правій нозі.

Пояс для панчох.

Для посилення спокусливого вигляду в комплекті сексуальної білизни можна додати пояс для панчох, який можна використовувати як за призначенням (разом із панчохами), так і виключно для декоративного ефекту.

При виборі цього аксесуара звертайте увагу на:

Корсети та бюстьє.

Ідеальне рішення для наречених, хто бажає демонструвати осину талію. Корсет є окремим елементом спокусливого комплекту та купується окремо у спеціалізованому інтернет-магазині білизни https://www.intimo.com.ua/ з урахуванням стилю бюстгальтера та трусиків. Тільки будьте обережні з вибором розміру – корсет повинен призначатися для вашого кола талії, інакше є ризик втратити свідомість у погоні за максимальною утяжкою фігури.

Бюстье – це симбіоз бюстгальтера з корсетом в єдиний виріб. У такому варіанті висота виробу від бюста може бути лише до рівня верхнього преса або всю область живота до зони сідниць. Зазвичай декор бюстьє складається з мережива різних фактур, а чашки виконуються у вигляді балконет для спокусливої форми піднятих грудей у зоні декольте.

Портупеї та гартери.

Хорошим варіантом додати сексуальності в спідню білизну для шлюбної ночі є розведення ніжного, романтичного образу в мереживній білизні брутальними пряжками, шкіряними ремінцями та металевими застібками. Для цього зверніть увагу на шкіряні портупеї для верхньої частини тіла або гартери як альтернативу поясам для панчіх. Для худеньких фігур краще вибирати вироби з тонкими ремінцями, а дівчатам із пишними формами – широкі пряжки та застібки.

Кількість переглядів: 54
Дата редагування: 2024-01-31

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь