Вхід Реєстрація

Трансфер гостей весілля: планування і вибір транспорту

Ніколи не варто забувати, що комфорт гостей весілля - найважливіше питання, яке необхідно до дрібниць продумати під час підготовки до торжества. Ключова його складова - вибір транспорту на весілля для гостей і створення продуманого маршруту. Не будемо приховувати, найзручніший і вигідний варіант сьогодні - це перевезення гостей на таксі-мікроавтобусі від https://opti.global/kyiv : такий вибір дозволить швидко і якісно організувати трансфер, а також поділити гостей на невеликі групи - сім'я, друзі, колеги і т.д.

Пропонуємо детальніше поговорити про важливість правильної організації перевезення ваших друзів і рідних!

Перевезення гостей на весіллі, мікроавтобус фото

Транспортна логістика: чому питання перевезення гостей настільки важливе

Організація перевезення запрошених між весільними локаціями, а також приємний бонус - розвезення гостей після банкету по домівках і готелях - вимагають пильності молодих. Ймовірно, багато хто з ваших друзів і родичів володіють особистим транспортом, але, як показує практика, більшість людей, передчуваючи грандіозне святкування, вважають за краще відмовитися від власного авто і скористатися трансфером.

Обов'язково заплануйте цю статтю витрат в своєму весільному бюджеті. Транспорт для гостей дозволить їм розслабитися, не думаючи про переїзди, парковкування і дорогу додому, випити на святі і просто скласти найкращі враження про вас, як господарів торжества, які піклуються про запрошених.

Ми з'ясували, чому організація трансферу є такою важливою для гостей, але також варто акцентувати на серйозності, з якою слід підійти до вирішення питань щодо транспортної логістики на весіллі. Якщо вам допомагає професійне агентство або досвідчений координатор, скоріш за все, вам не доведеться піклуватися про кожну дрібницю. Якщо ж ви готуєтеся до весілля своїми силами, при плануванні перевезень гостей скористайтеся нашими підказками.

  1. Постарайтеся максимально точно порахувати кількість людей, які потребують послуги трансферу на вашому весіллі. Для цього, вже вручаючи запрошення, в якому вказані локації для реєстрації шлюбу, вінчання, банкету, спитайте своїх близьких, як саме вони хочуть добиратися на ваше свято. Ті, хто планують покинути торжество раніше, наприклад, гості з маленькими дітьми, швидше за все будуть користуватися власним автомобілем. Тих, хто сумнівається і бажає переміщатися на запропонованому вами транспорті, сміливо внесіть в список пасажирів.

  2. Складіть максимально зручний маршрут. Орендуючи автобус на цілий день або викликаючи мікроавтобуси-таксі, надайте водієві чіткі вказівки про майбутні переміщення. Обов'язково виберіть зручне місце зустрічі для всіх гостей. Це може бути РАЦС або церква в межах міста, але не заміська локація. Якщо розпис і вінчання вже відбулися, для перевезення в ресторан потрібно підібрати місце зустрічі зручне і знайоме всім - наприклад, ближній центр міста.

  3. Складіть точний таймінг весілля. Ось і відповідь на питання - навіщо святкуванню потрібен таймінг. Чітке планування часу зробить організованим і день молодих, і день запрошених. Ви зможете проінформувати друзів і рідних про час відправлення замовленого транспорту, майбутні зупинки, зокрема для церемонії вінчання, фотосесії і т.п., а також відправку додому. До речі, скориставшись послугами таксі-мікроавтобуса, ви можете планувати кілька відправок в різний час - раніше і пізніше. Такий хід точно оцінять ваші старші родичі і друзі.

  4. Зробіть замовлення транспорту завчасно. Вибравши варіант виклику таксі, дізнайтеся заздалегідь, коли краще зробити замовлення необхідної кількості машин, щоб не витрачати час на очікування в день весілля. Вирішивши орендувати автобус на цілий день, робіть це не менше, ніж за тиждень до свята, і пам'ятайте, що, ймовірно, доведеться внести аванс.

Трансфер гостей весілля: гості, автобус, мікроавтобуси фото

Транспорт для перевезення гостей: таксі, автобус та інші варіанти

Який саме транспорт вибрати для перевезення гостей весілля - вирішувати тільки вам. Ми назвемо деякі переваги і недоліки найбільш популярних варіантів, щоб ви могли визначитися, який саме підходить для вашого бюджету і кількості запрошених.

Зробіть правильний вибір, з огляду на свої можливості, але завжди довіряйте такі важливі питання, як перевезення гостей, справжнім професіоналам!

Кількість переглядів: 949
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь