Вхід Реєстрація

Весільна подорож: як все врахувати і нічого не забути?

Планування весілля - важка робота, в порівнянні з якою всі інші турботи відходять на другий план. Тільки самим весіллям все не закінчується, адже далі йде медовий місяць, в який молоде подружжя зазвичай відправляється в подорож. Куди їхати - кожна пара вирішує сама, спираючись на смаки і фінансові можливості. Але поради, як купити дорожню сумку і взяти все необхідне, будуть корисним всім.

Що з собою взяти?

Збори в медовий місяць змушують поламати голову над тим, що потрібно взяти. З одного боку, хочеться бути в кращому вигляді, а з іншого - не хочеться брати зайвого. Зорієнтуватися допоможуть відповіді на такі питання:

Вибір валізи

Перш ніж вирішувати, що саме покласти в дорожню валізу, її потрібно вибрати. Виготовляють їх з пластику, тканини, металу і шкіри. Останні два варіанти особливою популярністю не користуються через дорожнечу і велику вагу. Тому варто вибирати між пластиком і водонепроникною тканиною.

Плюси валіз із пластику:

До мінусів можна віднести повну відсутність зовнішніх кишень і деяку громіздкість. Чемодан сам по собі досить габаритний і важкий, що потрібно враховувати, щоб в аеропорту не мати проблем з надмірною вагою.

Плюси валізами з тканини:

Однак, не маючи твердого каркаса, для перевезення тендітних речей вони не підходять, доведеться відмовитися від деяких сувенірів і покупок в дьюті-фрі. Також істотним мінусом є те, що водостійке просочення може захистити тільки від невеликих опадів, перед сильним дощем або снігом вона безсила. І очищати тканинну валізу буде набагато складніше, адже вона вбирає і бруд, і запахи.

Який саме варіант вибрати, буде залежати від того, куди саме молодята зібралися їхати. Якщо в планах не тільки відпочинок, а й шопінг, можна не обмежуватися одним варіантом, а взяти з собою 2 різних валізи для кращого збереження речей різного типу. Так ви комфортно привезете з собою з медового місяця не тільки відмінні враження, але і багато приємних дрібниць, що нагадують про цей період.

Кількість переглядів: 507
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь