Вхід Реєстрація

Вибір взуття для весілля

 

Будь-яке весілля – урочиста подія, на якій кожен хоче виглядати святково. Стосується це нареченого з нареченою, і запрошених гостей. Окрему увагу варто приділити взуттю.

Звичайно, існує безліч варіантів: деякі можуть взути навіть кеди або кросівки, але краще віддати перевагу класиці. Наприклад, туфлі Версаче настільки різноманітні, що можна вибрати гідний варіант незалежно від стилістики самого весілля. Великий вибір взуття можна знайти за допомогою сервісу OLX.

Поради для нареченої

У день весілля потрібно не лише виглядати шикарно, а й відчувати зручність. Туфлі Версаче створюють разом із сукнею завершений образ. Головне дотримуватися гармонії. З класичною сукнею або сукнею в стилі «гламур» чудово поєднуються туфлі на високій шпильці. Бохо чи Рустик більше поєднуються з човниками, балетками, взуттям на платформі. Краще обійтися без масивних прикрас на взутті, тому що вони можуть пошкодити сукню та створити незручності.

Перед безпосередньо церемонією рекомендується розносити взуття, яке використовуватиметься. Для цього потрібно пару днів походити в туфлях вдома.   

Один з найважливіших критеріїв – вибір кольору та його гармонія із сукнею. Тому рекомендується розглянути кілька варіантів від Версаче, перш ніж купувати той, що найбільш сподобався.

Поради для нареченого

Наречений у день весілля також має виглядати шикарно. Допоможуть йому наступні поради при виборі черевиків:

Універсальна порада для нареченого, нареченої та гостей – приділити увагу якості. Ось тому рекомендується купувати продукцію відомих брендів. Вироби від Версаче не просто практичні, а й дуже стильні. Вони стануть свідченням хорошого смаку у їх власника.  

Кількість переглядів: 137
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь