Вхід Реєстрація

Виготовлення оригінальних весільних запрошень у друкарні «Хамелеон»

Коли йдеться про організацію весілля, кожна деталь має особливе значення. В епоху месенджерів та електронних листів досі залишається актуальним вручення друкованих запрошень на свято. Така поліграфія демонструє повагу до кожного гостя, а також дозволяє вдало передати стилістику весілля, вказати на певну тематику та атмосферу майбутнього свята. Які деталі варто враховувати, аби створити презентабельні та оригінальні запрошення?

Рукописний шрифт

Колись молодята самостійно писали кожне запрошення вручну. І цю гарну традицію можна зберегти, використовуючи шрифти відповідного стилю. Друкарня «Хамелеон» пропонує оперативне та якісне виготовлення весільної поліграфії. Якщо у вас немає можливості самостійно розробити макет запрошення, то професійні дизайнери створять його «з нуля». Вони підберуть читабельний та естетично привабливий шрифт, візерунки, графічні елементи.

Аби доповнити відчуття рукотворної роботи, варто обирати бежевий, кремовий відтінок паперу. Такі запрошення виглядають дуже чуттєво та автентично. Зараз у весільній моді тренд на вінтажні речі, тож такий вид поліграфії дуже гармонійно впишеться в атмосферу свята.

Післядрукарська обробка

Існує чимало технік оброблення вже готової поліграфічної продукції. Їхня мета – зробити поліграфію більш презентабельною, підкреслити креативність дизайну. Це чудовий спосіб створити ексклюзивні весільні листівки.

Які методи можна використати для весільних запрошень:

Вкладка з кальки

Калькою називають напівпрозорий аркуш, який чудово доповнює основну поліграфію. Вкладиш із кальки можна використати як декоративний елемент, аналог обкладинки до весільного запрошення. На кальці друкують візерунки чи значиму частину інформації, яку хочеться виділити окремо. На вкладиші можна продублювати дату весілля, імена молодят. Також обкладинку можна прикрасити тематичним візерунком: малюнок у вигляді обручок, ненав’язливий букет квітів.

Персональний конверт

Щоб не вручати запрошення в руки, їх можна додатково оформити. Вдалим декоративним пакуванням стане конверт. Його можна стилістично оформити в єдиній кольоровій гамі із самим весільним запрошенням. Також друк конвертів із індивідуальним дизайном – чудове рішення, якщо запрошення для гостей молодята вирішили надіслати поштою чи кур’єром.

На сайті київської друкарні xprint.com.ua ви можете подивитися приклади конвертів, вкладишів із калькою, запрошень та інших видів святкової поліграфії, а також замовити їхнє швидке та якісне виготовлення.

Кількість переглядів: 113
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь