Вхід Реєстрація

Як не помилитись при покупці холодильника для дому

Холодильник - один з найголовніших і найдорожчих побутових приладів для дому. Без нього не обійтися в будь-якій квартирі, від малогабаритних смартів до двоповерхових будинків. У цій статті розповідаємо, як правильно вибрати холодильник відповідно до розміру кухні, кількості людей, які мешкають у будинку, необхідними функціями та власним бюджетом.

Дивимося на тип техніки

Найчастіше покупці обирають двокамерні холодильники класичного типу. Верхній відсік більшого розміру в них відведено під охолодження продуктів та напоїв, а невеликий нижній призначений для заморожування напівфабрикатів та запасів їжі на тривалий термін. Завдяки розмаїттю таких моделей на ринку ціни на холодильник в Алло представлені на будь-який гаманець. Для тих, хто не користується морозильним відсіком чи рідко буває у квартирі, призначені однокамерні холодильники. Компактні та недорогі міні-бари підійдуть для короткострокового зберігання продуктів на 2-3 прийоми їжі. Їх часто купують як додаткові, якщо в будинку багато кімнат, а також встановлюють у місцях куди приїжджають періодично - наприклад, на заміських дачах та літніх кухнях. Серед великих сімейств популярністю користуються холодильники американського типу Side-by-Side. Морозильний і холодильний відсіки в них розташовані пліч-о-пліч і мають однакові розміри, що і пояснює назву. Це великогабаритна побутова техніка з відповідною вартістю, яка сподобається тим, у кого в будинку звикли робити суттєві запаси продуктів. Такі моделі хороші для квартир, в яких мешкає кілька поколінь.

Вивчаємо основні характеристики

При покупці холодильника важливо звертати увагу на такі моменти:

  1. Тип компресора. Звичайні варіанти дешевші, зате інверторні тихіше працюють, рідше ламаються і здатні служити 10-15 років і більше.
  2. Тип заморожування. Краплинний спосіб зберігає оптимальну вологість продуктів, зате No Frost не утворює криги у внутрішніх відсіках.
  3. Корисні особливості. Найпопулярніші з них – диспенсер для холодної води, генератор льоду, антибактеріальне покриття, режим енергозбереження та ін.
  4. Клас енергоспоживання. Найкраще поєднання доступності та енергоефективності демонструють моделі з класом А+ та вище.
  5. Корисний об'єм. Чим більше людей проживає у квартирі, тим місткішим повинен бути холодильник, особливо якщо в будинку прийнято проводити сімейні вечері та накривати стіл із розмахом.
  6. Рівень шуму. Щоб холодильник не відволікає домочадців, цей показник має становити 50–60 дБ, не більше.
  7. Внутрішній простір. Варто уточнити кількість та розташування полиць, можливість їх регулювання, матеріал (бюджетний пластик чи міцне скло), наявність зон свіжості та бічних тримачів.

Тепер ви легко зможете вибрати ідеальний холодильник відповідно до своїх потреб.

Кількість переглядів: 75
Дата редагування: 2024-05-26

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь