Вхід Реєстрація

Як обігрівачі в оселі впливають на наше самопочуття

Осінні та зимові холоди змушують людей не тільки тепло одягатися, а й спонукають створювати більш комфортні умови в своєму будинку чи квартирі. Зокрема, встановлювати обігрівачі, що особливо актуально, коли централізоване опалення ще не увімкнули. Ці пристрої мають багато переваг, зокрема, дозволяють швидко зігрітися та забути про протяги у кімнаті. Вони економно витрачають електричну енергію, є досить потужними та компактними. Але разом з цим, у обігрівачів є й недоліки. Які саме та як звести їх до мінімуму, розповідаємо у статті!

Опалювальні прилади та здоров’я людини

Хоч навколо обігрівачів існує чимало міфів, пов’язаних зі шкодою для самопочуття, більшість з них недостатньо аргументовані. На думку лікарів та експертів зі сфери охорони здоров’я – існує 2 основні проблеми:

Що стосується побутового травматизму, то сучасні обігрівачі обладнані ефективними системами контролю, що фактично унеможливлюють опіки та інші травми. Чим же шкідливе сухе повітря:

Пам’ятайте, що концентрація шкідливих речовин у сухому повітрі теж стає вищою, адже зимою та восени ми набагато рідше провітрюємо кімнати. А ще збільшується кількість статичної електроенергії, що призводить до електризації волосся та одягу.

Способи, які допоможуть зарадити проблемі

Відмовлятися від обігрівачів, коли у приміщенні холодно, не потрібно. Але можна спробувати мінімізувати шкоду від сухого повітря, прийнявши комплекс профілактичних заходів. Хороше рішення – очищувач повітря для дому. Це спеціальний пристрій, який покращить атмосферу в кімнатах, усуне часточки пилу, бруду, бактерій, спорів грибка. Також він допоможе позбавитися від неприємного запаху, тютюнового диму. Інші дієві заходи, що мінімізують шкоду від опалювальних приладів:

Також важливо правильно встановити обігрівач. Не радимо робити це у спальні або дитячій кімнаті. Він не має бути спрямований на ліжко, оскільки людина постійно піддаватиметься впливу гарячого сухого повітря. Також купуйте якісні моделі опалювальних приладів у надійних магазинах, що пропонують сертифіковані товари.

Кількість переглядів: 154
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь