Вхід Реєстрація

Як підготувати шкіру до важливого заходу?

Виглядати на всі 100, безсумнівно, хочеться 24/7, а особливо на майбутньому важливому заході. Приховати видимі недоліки шкіри у будь-якій ситуації допомагає якісний макіяж. Але макіяж повинен займати останнє місце у списку перетворення та надання бажаних вам рис, а на першому місці беззаперечно має бути систематичний правильний догляд. Міняти місцями ці фактори – не найкраща ідея. Готувати шкіру до важливого заходу слід завчасно, а найкраще просто дотримуватися головного правила: доглянута, еластична, сяюча шкіра – це регулярне підживлення шкірного покриву необхідними нутрієнтами. Безперечним лідером серед корисних речовин для цих цілей є вітамін А (ретинол).

Продукти харчування, що містять жиророзчинний вітамін A, дозволяють легко подбати про правильний раціон і забезпечити організм даною корисною речовиною. Але для досягнення видимого ефекту та покращення здоров'я шкірного покриву цього недостатньо, потрібно обов'язково застосовувати вітамін А для шкіри за допомогою зовнішнього нанесення.

 

Вітамін А в косметиці: основа антивікового комплексу та гарантія чудового зовнішнього вигляду

Рівна текстура, гладка поверхня, здорове природне сяйво, чіткі овали обличчя – саме так діє ретинол на шкіру. Крім того, саме він продовжує молодість, уповільнюючи процеси старіння на клітинному рівні. Це і є ключова ланка не тільки якісної підготовки до важливого заходу, де ви блищатимете красою, а й до здорового вигляду шкірного покриву.

Вітамін А без перебільшень має унікальні незамінні властивості, які необхідні при догляді за шкірою. З переліку основних аспектів можна назвати:

 

Застосовуючи вітамін А для шкіри за допомогою косметики, поживні речовини максимально глибоко проникають через роговий шар епідермісу, найбільш ефективно збагачуючи та відновлюючи шкірний покрив. Але до вибору засобів догляду слід підходити особливо ретельно, адже від цього безпосередньо залежить ваша природна краса і загальне здоров'я епідермісу.

Догляд за шкірою перед важливим заходом: якій косметиці віддавати перевагу?

Перш за все потрібно заздалегідь почати підживлювати ваш шкірний покрив ретинолом (він же вітамін А). Купити високоякісні засоби допоможуть кілька порад:

1. Жодних шкідливих сторонніх домішок.

Безперечно, найкращим вибором буде косметика без присутності фталатів, спирту, синтетичних барвників та парабенів.

2. Розділяти догляд на денний та нічний.

Від цього залежить не тільки результативність перетворення епідермісу, а й вибір концентрації та форми, в якій представлений вітамін А. Купити для нічного догляду раціонально м'якіші та щадні креми. Наприклад, із сегмента високоякісної професійної косметики прекрасним вибором буде антивіковий нічний крем Night Ritual Vitamin A від компанії Медик 8. Чистий вітамін А в симбіозі з екстрактом пітаї та вітаміном Е ніжно огорне вашу шкіру, покращивши природний цикл регенерації. Поки ви зайняті переглядом барвистого сну, нутрієнти активні нейтралізацією вільних радикалів, розрівнюванням зморшок і тонізацією шкіри. М'який, але при цьому високоефективний догляд – найкраще рішення для нічного піклування про шкірний покрив.

А ось для денної турботи про епідерміс відмінно підійде більш концентрована і насичена косметика, але обов'язково включає вітамін А. Купити омолоджуючий крем з ретинолом можна в різних формах нутрієнта. Але в даному випадку шикарним вибором буде вітамін А для шкіри у формі ретинілу ретиноату в комплексі з інкапсульованим ретинальдегідом. У такому вигляді корисна речовина у 8 разів потужніша і працює в 11 разів швидше, також її можна наносити вранці та ввечері на відміну від чистої форми ретинолу. Інтенсивний омолоджуючий крем r-Retionate Intense від компанії Медик 8 ідеально поєднує всі необхідні якості для денного догляду за епідермісом.

Взявши за правило регулярно доглядати шкірний покрив, все що вам знадобиться при підготовці до важливого заходу - це вибрати приголомшливий макіяж. Любіть свою шкіру, сяйте красою та користуйтеся виключно високоякісною косметикою від Medik8.

Кількість переглядів: 247
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь