Вхід Реєстрація

Як впливає лазерна епіляція на жіночі органи

На сьогоднішній день лазерна епіляція є найефективнішою косметологічною послугою з видалення небажаної волосистості. Багато дівчат вибирають цей спосіб завдяки своїй безболісності, швидкості проведення та тривалості ефекту. Але, незважаючи на свою популярність, досі існує безліч чуток та оповідань, пов'язаних зі здоров'ям. І, відповідно, всіх цікавить, як впливає лазерна епіляція на жіночі органи. Відповісти на це запитання нам допоможуть косметологи спеціалізованої мережі салонів ЕпіЛазер в Україні.

Механізм дії

Суть апаратної епіляції полягає у впливі світловим променем на волосяний фолікул через його стержень, який нагрівається та передає тепло в нього. У результаті корінь руйнується, волосинка припиняє рости і випадає через 10-20 днів.

Але через специфіку низки розвитку певного волосся в різні періоди, за 1 раз не можна їх усіх усунути. Потрібно 6-12 сеансів з інтервалом 4-8 тижнів. Їхня кількість індивідуальна, і залежить від типу шкіряного та волосяного покриву.

Як відомо, людський організм має високі здібності до регенерації, і згодом зруйновані фолікули починають відновлюватися. Але якщо робити підтримуючі процедури 1-2 рази на рік, то про волосся можна забути назавжди.

Делікатна зона

Область бікіні найбільше лякає жінок. Близькість до репродуктивних органів багатьох насторожує та непокоїть питання впливу лазерної епіляції на жіноче здоров'я.

У ході численних досліджень доведено, що випромінювання апарату проникають на невелику відстань у покриви шкіри. Для сучасного обладнання ця величина не перевищує 1,5 мм, і тому хвилі не здатні завдати шкоди внутрішнім органам або втрутитися у структуру ДНК.

Лазерна епіляція має свої протипоказання. Її не рекомендується проводити у ряді випадків:

А ось під час критичних днів епіляція дозволена із застосуванням тампона. Але в деяких жінок у менструальний період підвищується чутливість і з'являються сильні больові відчуття, тоді їм бажано відкласти похід у салон.

Поширені міфи

Лазерна епіляція огорнута безліччю страхів, пов'язаних із її впливом на людину. Побоювання завдати серйозної шкоди організму буває настільки великою, що дівчата відмовляються від процедури, продовжуючи катувати себе станками для гоління і болісною депіляцією.

Пропонуємо розвінчати популярні міфи про те, як впливає епіляція на жіночий організм:

Як зробити епіляцію максимально безпечною?

Для цього рекомендується дотримуватись правил:

Знаючи все про вплив епіляції лазером на органи жіночі, можна не переживати та сміливо записуватись на процедуру. Відмінним вибором стане косметологічний центр ЕпіЛазер, який здобув велику популярність в Україні. Завдяки досвідченим кваліфікованим фахівцям можна не сумніватися, що послуга буде ефективною, безболісною та безпечною. Ознайомитись з відгуками клієнтів та отримати безкоштовну консультацію можна на їхньому офіційному сайті epilaser.com.ua.


 

Кількість переглядів: 50
Дата редагування: 2023-10-26

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь