Вхід Реєстрація

Як вибрати іміджеві запонки?

Запонки беруть своє джерело в далекому 18 столітті. Тоді вони використовувалися як кріплення для манжету сорочки та мали функціональне застосування. Після масового поширення ґудзиків, люди зробили вибір на користь практичності та аксесуар зник. Однак мода циклічна і сьогодні запонки на піку своєї популярності.

 

Сьогодні іміджеві запонки — це частина ділового образу. Вони також є обов'язковими у дрес-коді працівників офісної сфери. Незважаючи на розміри, цей аксесуар відіграє важливу роль у стилі чоловіка. Менеджери компанії Імідж діляться порадами про те, як і для кого зробити найкращий подарунок у вигляді запонок.

Підбір ідеального аксесуара

Кому варто купити запонки на подарунок:

Перш, ніж купувати запонки як подарунок, потрібно визначитися з їх кольором. Ідеально, якщо відомо, які костюми має майбутній власник. Потрібно як слід вивчити гардероб і звернути увагу на одяг, який найчастіше використовується.

На цьому етапі варто врахувати манжети. Ключовий момент у тому, що не всі види манжету адаптовані для запонок. Найменш актуальні сьогодні костюми мають італійський тип манжет. На такому варіанті передбачено лише застібки під гудзики, а отворів для запонок немає. Французькі ж і віденські припускають такий отвір.

Потрібно порівняти колір подарункового аксесуара з кольором сорочки, піджака, краватки. Добре, якщо забарвлення запонки відповідає сорочці. У випадку, якщо чоловік не розлучається зі своїм годинником, то запонка повинна бути виготовлена ​​з того ж металу (або металу аналогічного кольору).

Якщо інформація про костюми відсутня, правильним буде вибрати універсальну модель запонки. Підійде лаконічна металева модель або з нейтрального кольору каменем.

 

Важливо те, що ціна аксесуарів не визначає їхнього статусу. Саме стриманий діловий образ справляє враження сили та владності. Тут немає місця для романтичних елементів, яскравих барв та строкатих деталей.

Фахівці радять підійти до підбору подарунка наперед: вивчити репутацію магазину, стиль та аксесуари чоловіка, моделі запонок. Актуальний асортимент ділових прикрас задовольнить потреби на будь-який смак та гаманець. Ціни варіюються від невисоких до значних, при цьому економні моделі не поступаються за стилем та якістю дорожчими.

Такі нескладні поради допоможуть підібрати чудовий подарунок. Експерти інтернет компанії Imidge рекомендують ретельно та уважно підходити до процесу підбору запонок. Це ключ до успішної покупки.

Кількість переглядів: 174
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь