Вхід Реєстрація

Як вибрати кільце?

Наскільки часто ви купуєте кільця? Більшість цих прикрас - це подарунок, але часом, можна і себе побалувати чимось цікавим. Вибір кільця - це справа не хитра. Можна просто прийти в магазин і підібрати те, що найближче до серця. Так робить більшість. А можна вибрати це прикраса з правильним підходом. Якщо ви вже задалися питанням "Як вибрати кільце?", Тоді дотримуйтесь нашим планом.

У нашому розумінні вибір кільця - це ретельний план дій, в якому є конкретні пункти - розмір, стиль і поєднання. У пункті поєднання враховується стиль одягу та інші коштовності.

Як визначити розмір кільця?

Є кілька варіантів, які можна використовувати для того, щоб дізнатися свій розмір.

кільце з камнем

Ювелірний магазин - це найпростіший варіант. Тут, вам підберуть розмір і точно вимірюють його спеціальною розмірною палицею. Але що робити, якщо хочеться зробити сюрприз або покупку здійснюєте в інтернет-магазині? Наприклад, на Silverhill є величезний вибір розмірів в категорії "Кільця". Замовити і вибрати легко, але визначити розмір - це завдання не з легких. Для цього вам може знадобитися нитка. За допомогою ниточки або шматка папірця оберніть потрібний палець в найширшому місці і зробіть зарубки. після того, прикладаємо її до лінійки. Таким чином, вимірюємо обсяг пальця. Отримане значення потрібно розділити на 3,14. Кінцевий результат і буде розміром кільця. Якщо під рукою немає калькулятора, звернемося до таблиці розмірів. Спеціальна таблиця, за значенням обсягу вкаже на потрібний розмір.

Як визначити стиль кільця?

Стилістика кілець - це ціле мистецтво. Сучасні поєднання металів, оригінальні форми - це "фішки", які можуть підкреслити вашу індивідуальність. Величезний сегмент кілець можна поділити на 2 основних напрямки:

Класичні моделі - це обручки, шлюбні моделі, а також кільця-солітери. Їх характер стриманий. Характерними ознаками можуть бути великі камені, обов'язково не кольоровий або безліч маленьких, теж нейтрального тону. Кільця-солітери можуть бути прикрашені яскравими каменями. Є класичні кільця без каменів. Це шліфовані однотонні моделі.

Розділ з фантазійними прикрасами - це більш цікавий варіант. Тут можна зустріти все, що завгодно. Незвичайні форми, поєднання металів, тематичні кільця. До слова, на Silverhill особливо висока концентрація саме таких кілець.

Щоб визначити потрібне кільце, спирайтеся на подію (привід) або власний смак. Якщо вибираєте фантазійне кільце в подарунок, тоді зверніть увагу на захоплення, хобі, роботу, стиль одягу одержувача.

Як поєднувати кільця?

Риторичне питання "Як поєднувати кільця?" давно вже живе на вустах модниць. Ця данина моді, яка раніше була дуже актуальна. Тоді, чим більше на тобі прикрас було надіто, тим вище був твій статус. Через це панянки одягали на себе все, що потрібно було і не потрібно. Сучасна мода більш стримана в кількості прикрас, в тому числі і кілець. Поєднувати кілька виробів можна навіть на одному пальці, але вони повинні бути ретельно підібрані.

Щоб ідеально виглядати і прикрасити свої пальці відразу декількома кільцями, вам потрібно звернути увагу на кілька факторів:

  1. Поєднання металів можливо, але тільки в помірних дозах. Краще буде, якщо виберете кілька срібних прикрас, або все з напиленням золота. Комбінувати можна, але складно.
  2. Колір каменів повинен бути в одному тоні.
  3. Стиль кілець повинен поєднуватися.
  4. Не переборщіть з кількістю, навіть якщо точно впевнені в дотриманні всіх канонів.
Кількість переглядів: 190
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь