Вхід Реєстрація

Як визначити розміри годинника?

Уявіть, що ви вибрали ідеальний годинник, в якому вас усе влаштовує: оформлення, колір, вартість та якість. Потрібно лише приміряти аксесуар, щоб оцінити, як він сидітиме на зап'ястку. Але часом виникають деякі сумніви стосовно того, що годинник не додає образу гармонійності, а іноді буває навіть зайвим. Кожному з нас важливі гармонія та баланс, тому, вибираючи годинник чи предмет гардероба, ми приділяємо увагу коректним пропорціям.

Отже, якщо ви плануєте купити годинник, варто визначитися з його розмірами.

Діаметр корпуса

Це один із найважливіших і найочевидніших параметрів годинника. Чоловічі моделі здебільшого мають розміри від 38 до 46 мм. Прилади більш ніж 46 мм призначені для крупних зап'ястків або спортивного дизайну. А вироби менш ніж 38 мм належать до жіночої категорії, багато з яких є ювелірними.

Для визначення діаметра циферблата потрібно поміряти зап'ясток сантиметровою стрічкою або спеціальним браслетом в годинниковому салоні. Якщо стрілка вказує на 15-18 см, варто купувати модель з діаметром корпуса 38-42 мм.  Якщо ваша рука крупніша, а зап'ясток має обхват понад 19 см, вам пасуватиме прилад з розміром 44-46 мм. Вагоме правило полягає в тому, що вушка корпуса не мають виходити за ширину руки.

Товщина корпуса

Товщина корпуса тісно пов'язана з його діаметром. Нині висота циферблата не залежить від професіоналізму майстра. Можна знайти безліч моделей, які при діаметрі 38-42 мм мають традиційну товщину 6-7 мм. Пристрої зі значним діаметром відрізняються висотою близько 9 мм.

Ширина ремінця чи браслета

Продуманий дизайн наручного аксесуара враховує, що ширина ремінця чи браслета становить близько половини діаметра корпуса. Наприклад, пристрій з діаметром циферблата 40 мм має ширину ремінця 20 мм. Але потрібно враховувати матеріал. Ремінець зі шкіри або тканини виглядає привабливо та вишукано на середній руці. Браслет із нержавіючої сталі виглядає доволі масивно та чудово комбінується з великими годинниками. Проте метал з міланським плетінням гарно виглядатиме й на компактних моделях.

Додаткові деталі

Окрім того, радимо звернути увагу на розміри та кількість таких деталей:

Перераховані вище елементи дають змогу зробити годинник крупнішим. 

Отже, при виборі габаритів наручного аксесуара варто бути уважними. Важливо, щоб прилад комфортно сидів на руці.

Кількість переглядів: 301
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь