Вхід Реєстрація

Яку постільну білизну вибрати в подарунок на весілля?

Практика показує, що економія на якості постільної білизни не призводить ні до чого хорошого. Поганий матеріал швидко рветься, від частих прань з'являються "катишки", не кажучи вже про жахливу линьки і невідповідність розмірів прийнятим стандартам. Щоб постільна білизна прослужило не один сезон, при його виборі потрібно враховувати деякі особливості, про які поговоримо далі.

Параметри вибору

Важливо з яких виробів складається комплект. Полуторний, як правило, включає в себе 1 наволочку, простирадло і підодіяльник. Двоспальний може складатися з 4 наволочок різних розмірів, підодіяльника і простирадла. Деякі вважають за краще сімейні комплекти, що включають в себе 2 підодіяльника.

Детальніше про матеріали

Розміри і склад комплектів, безсумнівно, є важливими параметрами вибору, але тканина - вирішальний фактор, що впливає на якість готового виробу. Відзначимо кілька популярних тканин:

Це далеко не повний список матеріалів, з яких виробляється постільна білизна. Щоб краще зорієнтуватися в сучасному виборі, варто вивчити асортимент профільного магазину, де ймовірність наявності низькоякісного товару мінімальна. Яскравим прикладом може служити інтернет-магазин Подушка, його онлайн-каталог включає в себе безліч варіантів білизни від кращих вітчизняних і європейських виробників.

Фото взяті з сайту podushka.com.ua

Кількість переглядів: 216
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь