Вхід Реєстрація

Який головний убір підходить до пальто

З першими холодами виникає необхідність носити головний убір, навіть якщо він не належить до улюблених аксесуарів. Але цю ситуацію можна виправити та зробити головний убір бажаною деталлю образу. Для цього варто правильно підібрати його до верхнього одягу за типом, фасоном, дизайном. Наприклад, у питанні який головний убір підходить до пальто можна сміливо стверджувати, що серед них багато стильних варіантів, про які ви навіть не знали. Це берети, шапки, хомути, палантини, а також стильна шапка капор купити яку можна в модному каталозі головних уборів LuckyLook.

Головні убори під пальто спортивного стилю

Багато пальт зі спортивним силуетом мають капюшон, що робить їх практичними для захисту від дощу чи снігу. Проте ніколи не буде зайвим головний убір, що набагато краще захищає від пронизливого вітру.

Які головні убори підходять під класичні пальта

Під класичне пальто пасують стримані елегантні головні убори. Вони не мають бути надто виразними, й достатньо вибрати класичний капелюх, берет або картуз.

Головні убори під пальто-кокон

Пальто кокон — це стильний та елегантний варіант верхнього одягу, й вибір головного убору може підкреслити його особливий силует. 

Кількість переглядів: 85
Дата редагування: 2024-01-28

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь