Вхід Реєстрація

Запрошення, про які скажуть «Вау»

Як здивувати гостей своїм запрошенням? Таке питання часто постає перед креативними людьми, які хочуть виділитись серед інших та розбавити сірі будні весільної підготовки особливою родзинкою.

І… це зробити дуже просто! Ми розповімо вам як, та що для цього потрібно, але про це трішки пізніше :).

Чи рахували ви скільки часу займає весь процес організації вашого весілля?

Скільки часу піде на пошук фотографа, локацій для фото, вільних бенкетних залів на вашу щасливу дату та.. скільки часу потрібно щоб підписати цілу купу запрошень і вручити особисто вашим гостям в руки? Очевидно, що запрошення гостей — це кропітка праця, а деякі гості взагалі бувають просто “невловимими”. Відверто кажучи, на це може витратити більше як тиждень. А що, якщо ми скажемо, що для цього достатньо всього 15 хв?

Рішення — електронний формат запрошень. Так, це не щось новеньке в наш час, проте сервіс Invito, про який ми сьогодні розповімо, зробив невеличку революцію в тому, як має виглядати весільний вебсайт.

Сайт запрошення на весілля

Розгляньмо основні його переваги:

Персональні посилання

Кожен гість отримує посилання, яке можна надіслати через будь-який месенджер або навіть СМС. Завдяки йому, в запрошенні відображається ім’я гостя та додається можливість в один натиск кнопки, відповісти чи буде гість присутнім на вашому святі. Простіше кажучи, кожне посилання — це як окреме паперове запрошення, дизайн однаковий, проте вони адресовані різним людям.

Зворотній зв’язок

Завдяки формі зворотнього зв’язку, можна відмітити свою присутність на святі, частини на яких планує бути гість, кількість додаткових місць для дітей та побажання щодо їжі. Усе просто та дуже зручно, непотрібно реєстрації чи введення електронної пошти.

Зручний особистий кабінет

Список гостей, їхні запрошення та відповіді зберігаються в зручному особистому кабінеті. В будь-який момент можна створити нове запрошення, у випадку, якщо ви забули про когось чи хтось із гостей не зможе прийти й ви вирішили запросити когось замість нього. 

Переваги над паперовими

Завдяки електронному формату, відкривається велика кількість додаткових можливостей, які можна додати за бажанням:

  1. Посилання на Google maps, яке допоможе гостям знайти місце святкування
  2. Спільний чат із гостями, де можна публікувати важливі оголошення, обмінюватися фото та знайомитися з іншими запрошенеми
  3. Можливість опублікувати весільні фото

Для багатьох пар запрошення Invito стали справжньою знахідкою, які спростили процес організації свята та приємно порадували їхніх гостей. Більше інформації можна знайти на офіційному сайті або інстаграм сторінці сервісу.

Кількість переглядів: 268
Дата редагування: 2022-12-01

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь