Вхід Реєстрація

З'ясовуємо, де найкраще робити лазерну епіляцію в Києві?

Лазерна епіляція не просто зрізає або вириває волоски, як це відбувається при депіляції. Така проведена в салонах краси процедура більш грунтовно підходить до вирішення проблеми небажаної рослинності на різних, в тому числі інтимних, ділянках тіла. Направлений імпульсний вплив лазера знищує (а якщо сказати точніше - буквально випалює) волосяні цибулини, тобто фолікули. При цьому таке потужна і ефективна «зброя» боротьби за красу абсолютно ніяк не травмує навколишні місця розташування волосків зони і не викликає болю. Шкірний покрив залишається неушкодженим, тому почервоніння шкіри, а вже тим більше поява рубців та опіків клієнтам не страшні. Але тільки в тому випадку, якщо використовуються найсучасніші і технологічні діодні лазери. Тому при виборі салону краси слід поцікавитися, який апарат там встановлено.

Справа в тому, що більш старі пристрої не настільки безпечні, та й відчуття при їх застосуванні далеко не найприємніші. Наприклад, неодимовий або олександритовий лазер крім виникнення болю під час проведення процедури здатні з великою часткою ймовірності викликати згодом поява на шкірі не дуже естетичної пігментації. До того ж вони не дуже ефективні при впливі на світлі волоски. Тому для отримання найкращого результату слід записуватися на проведення курсу сеансів лазерної епіляції в ті салони краси, які оснащені найсучаснішим лазером. Які ще секрети таїть використання такого апарату? Давайте дізнаємося детальніше.

Коли лазерна епіляція найбільш затребувана?

Звичайно, найчастіше жінки позбуваються від небажаної рослинності на тілі перед початком пляжного сезону. Але лазер немає простою і в інший час. Наприклад, напередодні весільної церемонії виглядати надзвичайно хоче не тільки наречена, але і її подружки, а також запрошені гості. Тому дамські сукні дозволяють у всій красі представити свої стрункі ніжки, повністю відкрити руки, похвалитися формами зони декольте.

Так що проведення процедури лазерної епіляції відкриває відмінну можливість показати свої принади оточуючим. Особливо це стосується незаміжніх дівчат. Зустріти на весіллі подруги свого майбутнього супутника життя простіше простого. Головне - бути «у всеозброєнні» і постати перед його поглядом в найкращому вигляді.

Секрет високої ефективності діодних лазерів - у використанні найпередовіших технологій

Кажуть, краса вимагає жертв. Але тільки не у випадку проходження процедури за допомогою сучасного діодного лазера! Ніякого дискомфорту і негативних наслідків - лише висока ефективність і можливість надовго позбутися від необхідності знову боротися з надокучливими, що виростають немов гриби після дощу, небажаними волоссям.

Секрет такого апарату - генерація світлових променів з довжиною хвилі 808 нм. Це сприяє максимально глибокому спрямованому проникненню імпульсу в шкіру. В результаті теплова енергія буквально спопеляє фолликулу, але не робить ніякого впливу на навколишні ділянки шкірного покриву. Так що лазер доречно порівнювати ні зі зброєю, наприклад, з випалює все на своєму шляху напалмом, а з хірургічним скальпелем. Саме такий інструмент дозволяє тонко відокремити хворі тканини від здорових (а в нашому випадку - непотрібну цибулину від шкіри), при цьому не завдаючи останнім ніякої шкоди.

7 переваг, які дають відповідь на питання про вибір місця проведення лазерної епіляції

Ось основні переваги виконання епіляції саме з використанням діодного лазера:

1. Руйнування фолікул волосків будь-якої товщини і кольору (лазери старших поколінь не справлялися із занадто світлими волосками).

2. Надання шкірі ідеальної гладкості і м'якості. Ніжність і шовковистість - приємний «післясмак», якого набуває шкіра після виконання процедури.

3. Забезпечення виняткової точності попадання в ціль - випалюються тільки волосяні цибулини.

4. Висока швидкість роботи - тривалість сеансу від декількох хвилин до 1 години в залежності від оброблюваних ділянок тіла.

5. Видалення волосся на будь-якому типі шкіри незалежно від її відтінку, щільності, жирності і т.д.

6. Безболісність впливу лазера - клієнти відчувають тільки не подразнююче поколювання. 

Доступна кожному ціна при високій ефективності - після проходження курсу сеансів по небажаному волосяному покриву можна надовго забути. Достатньо лише кожні півроку проводити підтримуючу процедуру.

Кількість переглядів: 361
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь