Вхід Реєстрація

Що вибрати для сліпучої усмішки: коронки чи вініри

Наречені часто забувають, що підготовка до весілля - це не тільки пошук фахівців і ресторану, вибір декору та меню. Це ще й турбота про себе, яка полягає не тільки в підборі святкових вбрань, але і в підвищеній увазі до свого здоров'я. Ми не раз говорили про косметологічні процедури для наречених. Саме час поспілкуватися про головну окрасу весільної фотографії - здорову і гарну усмішку!

Усмішка нареченої: стоматологічні процедури перед весіллямМожливості сучасної стоматології позбавляють пацієнта від необхідності вибирати між красою і здоров'ям. Але, в той же час, ставлять його перед іншими непростими завданнями: яким шляхом прийти до заповітної мети - сліпучої усмішки. Використовуючи коронки на зуби і вініри, стоматологи відновлюють природну красу зубного ряду і доводять природні дані до досконалості.

Лікарі стоматологічної клініки Porcelain готові допомогти з вирішенням цього питання, а також прямо зараз розвінчати деякі усталені міфи і підтвердити факти про вініри і коронки.

Вініри допомагають вирішити проблему кривих зубів і діастем

Сильну кривизну зубів вініри не виправлять, як і не закриють великі щілини між зубами. Вінір - це тонка пластинка, яка встановлюється на передню частину здорового цілого зуба, для чого знімається лише 0,2-0,7 мм емалі. При таких незначних масштабах кардинальні зміни неможливі. На сайті клініки Porcelain https://porcelain-dent.com.ua/ru/service/estetika/ceramic-veneers можна докладніше ознайомитися з особливостями вінірів та їх встановлення.

Що можна кардинально змінити за допомогою вінірів - це колір. Власне для цього, а також для позбавлення від нерівностей, дрібних відколів, вирівнювання тону, додання блиску, закриття невеликих пломб і ставляться вініри.

Отримати рівні зуби в короткі терміни, без звернення до ортодонта і лікування капами або брекетами, можна тільки завдяки встановленню коронок.

Естетична стоматологія: фото нареченої

Рішення про встановлення коронки або вініра приймає пацієнт

Про масштаби і ступені медичного втручання може судити тільки стоматолог. Він і приймає остаточне рішення про те, які матеріали використовувати для досягнення результату - гарних і, головне, здорових зубів.

Вініри, на відміну від коронок, не захищають і навіть псують зуби

І коронки, і вініри виконують естетичну і захисну функції. Що стосується коронок, то тут питань немає. Вони повністю закривають зуб, оберігаючи живі тканини від зовнішніх впливів з усіх боків. Вініри ж захищають зуб тільки «з лиця». Внутрішня сторона зуба залишається незахищеною, і його здоров'я - відповідальність пацієнта.

Зубні коронки і вініри роблять з одного матеріалу

Дійсно, для виробництва коронок і вінірів використовують один і той же матеріал, але їхня ціна при цьому різна. Вартість вінірів, незважаючи на те, що вони менші за коронки, висока. Вважається, що ювелірна робота стоматолога з підготовки зуба та встановлення тонкої пластини того варто.

Що краще підійде в кожному конкретному випадку, вирішує виключно лікар. І тут головне - довірити свої зуби професіоналам, таким як приватна стоматологія Porcelain в Києві. Стоматологи клініки регулярно виїжджають на закордонне навчання та знайомляться з досвідом провідних світових клінік. У роботі використовують новітнє обладнання і тільки високоякісні матеріали світових брендів.

дорові усмішки нареченого і нареченоїВ очікуванні важливого дня - одруження - неодмінно знайдіть час для відвідування стоматолога. Якщо ви помічаєте істотні недоліки своїх зубів, не відкладайте процедури на останній момент. Подбайте про ідеальну усмішку, яка буде тішити Вашу половинку і гостей в день весілля!

Кількість переглядів: 197
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь