Вхід Реєстрація

Угода користувача Hot Wedding

Угода користувача
HOTWED.COM.UA

HOTWED.COM.UA - це весільний портал, що містить великий каталог весільних професіоналів та послуг, а також блог зі статтями на весільну тематику. Мета створення даного ресурсу - допомогти молодятам знайти усе потрібне для організації та проведення весілля, а спеціалістам - отримати нові можливості для просування своїх послуг.   

Ця Угода визначає умови використання Сайту hotwed.com.ua та набуває сили одразу після Реєстрації Користувача (Виконавця чи Клієнта) на Сайті. Термін дії угоди відповідає терміну використання Сайту.    

Перш ніж розпочати роботу із Сайтом, уважно ознайомтеся з усіма пунктами даної Угоди. Прийнявши умови Угоди, Користувач зобов'язаний дотримуватися цих умов при використанні матеріалів, сервісів та даних. Якщо ви не приймаєте умови Угоди, ви не маєте права використовувати матеріали, сервіси та дані сайту hotwed.com.ua.   

1. Основні терміни, що використовуються в Угоді Користувача HOTWED.COM.UA

1.1. Сайт - сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет, що об’єднані змістом та навігаційно під одним унікальним доменним ім'ям, а відтак доступні Користувачам за електронною адресою hotwed.com.ua

1.2. Користувач - користувач мережі Інтернет, користувач даного Сайту, що шукає послуги на сайті або майданчик для розміщення своєї інформації.

1.3. Виконавець - користувач, який пройшов процедуру реєстрації на Сайті. Виконавець створює і володіє логіном і паролем, що відомі тільки йому і не підлягають розголошенню. Виконавець має свій Особистий кабінет, у якому він додає/редагує інформацію про себе та свої послуги. Зареєструвавшись, Виконавець автоматично підтверджує свою згоду з правилами Користувацької угоди та визнає, що вимоги угоди поширюються на нього.   

1.4. Клієнт - користувач, який зареєструвався на Сайті. Клієнт теж створює і володіє індивідуальними логіном та паролем. Реєстрація надає Клієнту можливість бронювати весільні послуги та писати виконавцям на Сайті. Зареєструвавшись, Клієнт автоматично підтверджує свою згоду з правилами Користувацької угоди та визнає, що вимоги угоди поширюються на нього.   

1.5. Реєстрація на Сайті – процедура заповнення Користувачем реєстраційної форми на Сайті із наступним збереженням цих даних на Сайті, та присвоєнням Користувачу унікального номеру. Кожний користувач має унікальний номер – визначений Сайтом та унікальні логін, пароль і email (електронну скриньку) – визначені Користувачем.

1.6. Особистий кабінет Виконавця – це захищені сторінки на Сайті, на яких Виконавець створює свій публічний Профіль (персональну сторінку у каталозі весільних послуг), редагує Персональну сторінку, змінює реєстраційні дані. Доступ до Особистого кабінету здійснюється Виконавцем за допомогою логіну та паролю, створених під час Реєстрації.

1.7. Профіль Виконавця – персональна сторінка Виконавця, яка доступна усім Користувачам.

1.8. Відгук – персональна думка про що-небудь, або кого-небудь

1.9. Контент – інформаційне наповнення порталу: статті, тексти у Профілі, коментарі, відгуки, фото та відео (Портфоліо Виконавців) та інші матеріали, створені або додані Виконавцями у їхніх Профілях та Адміністрацією на Сайт. 

1.10 Адміністрація Сайту (Адміністрація) – уповноважені особи, яким належать майнові права на Сайт та унікальне доменне ім'я Сайту. Адміністрація керує роботою Сайту, встановлює правила та порядок використання Сайту, а також контролює виконання цієї Угоди та правил усіма сторонами.  

2. Загальні положення

2.1. Адміністрація Сайту зобов'язується надавати Послуги Клієнту та Виконавцю, а вони, в свою чергу, зобов'язується дотримуватися умов Угоди.

2.2. Адміністрація Сайту надає послуги Клієнту шляхом відкриття доступу до контактних даних Виконавців, вказаних останніми для публічного використання (таких як номер телефону, соціальні мережі і т.д.)

2.3. При реєстрації Клієнт та Виконавець повинні надавати правдиву інформацію з питань, які запропоновані у Реєстраційній формі та формі для надання інформації у Профіль, і підтримувати її завжди в актуальному стані.

2.4. Реєстрація на Сайті Виконавця та Клієнта - це їхня згода на прийняття усіх умов цієї угоди та готовність нести відповідальність за порушення будь-якої умови Угоди.

2.5. При реєстрації та у процесі використання Сайту Клієнт та Виконавець не повинні видавати себе за інших Користувачів.

2.6. Усі зареєстровані Користувачі не повинні передавати свої логін та пароль третім особам.

2.7. Клієнт та Виконавець є відповідальними за будь-які дії, зроблені від імені їхніх зареєстрованих Акаунтів.

2.8. Реєструючись, Клієнти та Виконавці погоджуються отримувати розсилки з новинами порталу, а також інші інформаційні, рекламні розсилки від імені Сайту усіма способами зв’язку, вказаними при Реєстрації: на електронну адресу, сторінки соціальних мереж (Facebook, Instagram, ВКонтакте) та у месенджери, пов’язані з цими соціальними мережами, а також з вказаним номером телефону (Viber, Telegram).    

2.9. У разі порушення умов цієї Угоди та правил, Адміністрація Сайту залишає за собою право змінити введені Клієнтом та Виконавцем дані або вжити заходів по припиненню використання реєстраційних логінів.

2.10. У разі порушення умов цієї Угоди та правил, Адміністрація Сайту залишає за собою право видалити із Бази Даних всю інформацію, яка стосується певного Клієнта чи Виконавця.

2.11. Якщо Клієнт або Виконавець надає невірну інформацію, що порушує чинне законодавство України, Адміністрація Сайту залишає за собою право видалити інформацію без попередження.

3. Відповідальність сторін

3.1. Дизайн, програмний код, аудіо, відео, фотографії, графічні елементи та інший контент, додані на сайт Адміністрацією, є інтелектуальною власністю сайту “Hot Wedding” або інших юридичних або фізичних осіб, які уклали угоду з Адміністрацією та надали дозвіл на використання їхніх об’єктів інтелектуальної власності.

3.2. Виконавець є відповідальним за фотографії, відео та аудіо файли, які були додані ним через Особистий кабінет до його Профілю (на персональну публічну сторінку), і може понести кримінальну відповідальність за об’єкти, які не є його інтелектуальною власністю.

3.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за дії Виконавця на Сайті, якщо вони порушують законодавство України.

3.4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за шкоду заподіяну Виконавцем третім особам.

3.5. Адміністрація Сайту не несе відповідальності перед Виконавцем, Клієнтом та іншими Користувачами за можливі помилки в коді Сайту чи проблеми із роботою в апаратному забезпеченні Сайту. У разі виникнення будь-яких технічних або програмних несправностей, Адміністрація Сайту вживатиме заходів, щоб вирішити всі проблеми у найкоротші терміни.

3.6. Адміністрація Сайту має право призупинити роботу Сайту на будь-який термін з метою проведення профілактичних робіт та внесення тих чи інших змін.

3.7. Порядок розміщення Персональних сторінок на сайті називається Рейтингом. Адміністрація Сайту може вирішувати порядок розміщення Персональних сторінок Виконавців на сайті на основі таких параметрів як популярність у соціальних мережах, активність у соціальних мережах, позитивні відгуки про роботу Виконавців, активність на Сайті Hot Wedding, репутація у сфері весільної індустрії серед професіоналів, професіоналізм, а також рішенням Адміністрації Сайту. Адміністрація Сайту може змінювати порядок розміщення у будь-який момент без попередження. Детально принцип роботи поняття Рейтинг розписаний у Правилах Користування Сайтом.

3.8. Адміністрація Сайту вирішує, які Відгуки та Оцінки залишати у публічних Профілях Виконавців.

4. Предмет Угоди

4.1. Дана угода є юридичним договором між hotwed.com.ua, Клієнтом та Виконавцем. Договір встановлює умови використання сайту hotwed.com.ua .

4.2. Реєструючись на Сайті, Клієнт та Виконавець підтверджують свою згоду з умовами цієї Угоди, відповідно до Цивільного Кодексу України та ЗУ “Про Інформацію”.   

4.3. Якщо Клієнт чи Виконавець не погоджується з умовами цієї Угоди, він зобов’язаний терміново припинити використання Сайту.

4.4. Адміністрація сайту має право будь-коли змінювати умови цієї Угоди та правил в односторонньому порядку. Зміни вступають до дії через 1 день після розміщення останньої версії Угоди на Сайті. Відтак Виконавець та Клієнт зобов’язані регулярно ознайомлюватися з умовами Угоди.

4.5. Дана версія Угоди та правил набирають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті.

5. Правила розміщення Контенту Виконавцями

5.1. Виконавець має право розміщувати на Сайті Контент, зміст якого визначений правилами цієї Угоди та який не порушує чинне законодавство України.

5.2. Контент (у тому числі фото та відео) не повинні мати порнографічний характер, аморальний зміст, расистський характер та інший зміст, що порушує права людини.

5.3. Контент (у тому числі фото та відео) не повинен містити ненормативної лексики та комерційної реклами (якщо це не погоджено з Адміністрацією Сайту).

5.4. Контент (у тому числі фото та відео) не повинен порушувати чиїхось прав, завдавати моральні збитки, а також збитки діловій репутації.

5.5. Виконавцям заборонено використовувати чергування малих та великих літер, а також подання інформації лише великими літерами при розміщенні Контенту на Сайті (виняток - абревіатура).

5.6. Контент, розміщений на Сайті, є об’єктом виняткових прав його правовласників. Розміщуючи Контент на сайті, Виконавець гарантує свою уповноваженість чи права на розміщення.  

5.7. Використання Контенту без дозволу його правовласників заборонено.

5.8. Виконавець несе відповідальність за розміщення Контенту та наслідки цього розміщення.

5.9. Під розміщенням Контенту на Сайті розуміється надання Сайту невиняткових прав на публічний показ, відтворення, обробку, доведення до загального відома Контенту без обмеження в термінах і територіях. Контент, доданий Виконавцем, може бути використаний Адміністрацією Сайту у будь-якому з розділів Сайту, а також на офіційних сторінках Сайту у соціальних мережах. Виплата винагороди Виконавцеві не передбачається.  

5.10. Розміщення Контенту на Сайті Виконавцем не прирівнюється до співавторства, відтак Виконавець, згідно з цією Угодою, відмовляється від претензій на авторство Сайту тепер і в майбутньому.

5.11. Адміністрація Сайту не несе відповідальність за збереження контенту на Сайті від інформаційного втручання, здійсненого третіми особами.

5.12. Умови цієї Угоди, що стосуються передання Виконавцем прав на Контент, залишаються в силі після припинення дії цієї Угоди.

6. Правила спілкування на Сайті

6.1. Клієнти та Виконавці можуть висловлювати свою думку та спілкуватися один з одним у публічних коментарях та особистих повідомленнях.  

6.2. Поважайте один одного, уникайте образ, вульгарних та агресивних звернень. Якщо ви розпалюєте конфлікт без об’єктивних причин, Адміністрація Сайту уповноважена видалити ваші коментарі та за потреби вжити інших заходів, таких як блокування.  

6.3. Будь-які види Контенту, що не відповідають правилам спілкування на Сайті, будуть видалені Адміністрацією без попередження.

6.4. Клієнти та Виконавці несуть відповідальність за свої коментарі та повідомлення та їхній зміст. Адміністрація Сайту не зобов’язується видаляти ті чи інші опубліковані коментарі і повідомлення, якщо вони не порушують правил цієї Угоди, чинного законодавства або прав людини.

6.5. Правилами спілкування на Сайті забороняється вказувати в публічних коментарях контактні дані Виконавців чи Клієнтів, адреси сторонніх сайтів та будь-який інший рекламний контент, що не є узгодженим з Адміністрацією Сайту.

7. Правила та умови участі в конкурсах «Фото дня», «Відео тижня» та ін.

7.1. Адміністрація Сайту має право вирішувати, які фотографії чи відеоролики братимуть участь у конкурсах.

7.2. Адміністрація Сайту має право визначати терміни проведення конкурсів.

7.3. Адміністрація Сайту має право вирішувати, яка кількість фотографій та відеороликів братиме участь у конкурсах.

7.4. Адміністрація Сайту самостійно визначає тип винагороди за перемогу у конкурсах.

7.5. Переможець у конкурсі визначається за допомогою можливостей програмного коду Сайту, що постійно вдосконалюється для забезпечення коректної роботи та об’єктивності процесу голосування.

7.6. За спроби шахрайства у процесі голосування, здійснені Клієнтом чи Виконавцем, Адміністрація Сайту залишає за собою право заблокувати Клієнта або видалити Виконавця із Сайту без попередження.

8. Умови та правила користування Відгуками та Оцінками

8.1. Ставити Оцінки та писати Відгуки мають право тільки Клієнти, які були реальними або потенційними замовниками тієї чи іншої послуги

8.2. Виконавці не мають права ставити самі собі Оцінки чи писати самі собі Відгуки для власного Профілю (публічної персональної сторінки).

8.3. Адміністрація Сайту має право вирішувати, які оцінки та відгуки будуть відображатися у Профілі Виконавця (на публічній персональній сторінці) - БЕЗ ПРАВА ОСКАРЖЕННЯ.

9. Конфіденційність та Персональні Дані

9.1. Hotwed.com.ua понад усе цінує довіру Користувачів та розуміє свою відповідальність за забезпечення конфіденційності інформації та персональних даних, наданих Сайту.

9.2. Клієнти та Виконавці погоджуються на використання персональних даних відповідно до умов та правил, передбачених цією Угодою та Положенням про персональні дані та конфіденційність, ознайомитись з якими можна за адресою: https://hotwed.com.ua/privacy  

9.3. Клієнти погоджуються на те, що Адміністрація Сайту уповноважена передавати персональні дані третім особам - Виконавцям, що пропонують послуги на Сайті.  

9.4. Сайт може використовувати технології ідентифікації Користувачів, файли cookies. Будь-яка ідентифікація має загальний характер та не спрямована на відстеження дій окремих Клієнтів чи Виконавців. Вказані дані можуть надаватися лише уповноваженим державним органам відповідно до чинного законодавства України.

9.5. Користувачі усвідомлюють та погоджуються, що сайт передає компаніям Google Inc. та Яндекс інформацію про використання Сайту користувачами за допомоги інструментів Google.Analytics, Facebook Pixel, Microsoft Bing, Яндекс.Метрики з використанням функції User ID.

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь