Ведучий в Одесі та області

Оберіть дату події
Оберіть категорію
Оберіть місто
  • за рейтингом
  • спочатку дешевші
  • спочатку дорожчі
  • за % знижки
День800$
День400$
День0$
Година50$
Одеса
25
270
День6000грн.
Година1500грн.
Одеса
20
853
День0$
Одеса
20
1889
День0$
Одеса
18
139
День400$
Одеса
15
132
День0грн.
Година1000грн.
Одеса
15
497
День10000грн.
Одеса
15
634
День600$
Година80$
Одеса
15
345
День0грн.
Година1000грн.
День600$
День0грн.
Година1000грн.
Одеса
15
103
День0грн.
Година1500грн.
День0$
Одеса
10
706
День0$

Ведучий, тамада на весілля в Одесі: міфи і правда про хорошого професіонала

Українська столиця гумору - Одеса - розуміється на весіллях. З особливою увагою тут поставляться до вибору ведучого на весілля в Одесі. У цьому місті конферансьє повинен не просто добре вести свято, а виблискувати, немов зірка, говорити не дотепно, а вражати винахідливістю і оригінальним гумором! Тамада, Одеса чекає і шукає тебе!

Найпростіший, найзручніший і перевірений спосіб пошуку професійного весільного ведучого в Одесі - перегляд анкет в каталозі весільного порталу Hot Wedding. Фільтри міст і цін дозволять вам відразу перейти до перегляду відповідних професіоналів! Загляньте в портфоліо, дивіться відеозаписи з прикладами робіт ведучого, обирайте і бронюйте потрібну дату в календарі тамади прямо на сайті.

Тамада на весілля в Одеській області

Гуляє обласний центр, гуляє Ізмаїл, Чорноморськ, Білгород-Дністровський, Подольск, Южне - тамада вміє веселити всіх і всюди, без кордонів. Нехай ваше містечко або село запам'ятає ваше свято, як найвеселіше і найпозитивніше: професіонали порталу Hot Wedding підготують сценарій весілля на будь-який смак!

Ведучий, тамада: Одеса розвінчує застарілі міфи

Як не називай - ведучий або тамада, а сучасний професіонал намагається боротися зі стереотипами про свою професію і роботу. Ми теж спробуємо це зробити:

● МІФ: хороший ведучий створює ідеальний сценарій самостійно. ПРАВДА: закохані, які не зустрічаються з ведучим особисто і не надають йому унікальну інформацію про себе і гостей, ризикують отримати на весіллі нудний, не адаптований під пару супровід. ВИСНОВОК: будьте активними, допомагайте ведучому з Одеси в підготовці до вашого весілля

● МІФ: ведучий говорить без зупинок. ПРАВДА: так, поганий ведучий говорить занадто багато, чим стомлює гостей і молодих. ВИСНОВОК: щоб знайти хорошого ведучого, обов'язково ознайомтеся з портфоліо і відгуками на професіонала. При зустрічі прямо розпитайте тамаду про його бачення таймінгу на весіллі - скільки тривають конкурси, танці і т.д.

● МІФ: ведучим може бути кожен. ПРАВДА: мікрофона, костюма і посмішки недостатньо, щоб назвати себе конферансьє. ВИСНОВОК: харизма, правильна вимова, почуття гумору - ведучий повинен вільно почувати себе серед людей, вміти імпровізувати, бути артистом в якійсь мірі, тому не намагайтеся доручити ведення весілля аматорові - нехай ваше свято пройде весело і без інцидентів!

Щастя та гарного настрою вам!