Вхід Реєстрація

Народні прикмети на весілля

Передчуття дня одруження - це дуже хвилюючий час. Здавалось би, що може піти не так, коли місяцями ретельно продумуєш, що потрібно на весілля, як нагодувати і потішити гостей, як зберегти гарні спогади про свято. Щоб уникнути підступів долі, молодята прислухаються до весільних прикмет - хоч здебільшого в них і не вірять.

Весільні забобони - це частина культури, що формувалась протягом багатьох сторіч. Деякі з них здаються застарілими та кумедними, однак, є й такі народні прикмети, на які мимоволі звертаєш увагу та які враховуєш - про всяк випадок. Про найцікавіші прикмети на весілля розповімо вам у цій статті.      

народні прикмети на весілля

Весільні прикмети за місяцями

Обираючи дату святкування, молоді дізнавались, які є у році сприятливі місяці для укладення шлюбу, а в які одружуватися на варто. Розглянемо прикмети на весілля за місяцями:

Весільні прикмети: фата, порвана сукня та інші забобони про наречену

День весілля оповитий різноманітними забобонами. Чимало з них стосуються саме нареченої та її образу - сукні, взуття, фати. Вірити чи ні в народні прикмети на весілля - справа кожного. Ми відібрали найцікавіші - для ознайомлення.

наречена з чорним котом

Щасливі прикмети про наречену

Погані прикмети про наречену

молодята цілуються фото

Весільні прикмети про обручки

Чимало весільних забобонів стосуються головного символу одруження - весільних обручок. Ось декілька найцікавіш прикмет про весілля за цією темою:

Народні прикмети про погоду на весіллі

Прикмети про погоду - ще одна низка весільних забобонів. Щоправда, з нею нічого не вдієш - лишається тільки сподіватись на подарунок долі.

наречений та наречена доторкаються лобами

Цікаві весільні прикмети

Щоб ваш день весілля був дійсно вдалим і жодні забобони, про які згадуватимуть оточуючі, не заселяли в вас страху, ми радимо озброїтися завчасно. Пропонуємо вашій увазі ще деякі прикмети на весілля:

Існує дуже велика кількість весільних прикмет. В статті вказані найцікавіші та найпопулярніші з них. Ознайомтесь з весільними забобонами, врахуйте ті, що вважаєте справді значущими та сміливо продовжуйте підготовку до свого свята!

 
Кількість переглядів: 15985
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь