Вхід Реєстрація

Обряд зняття фати нареченої: хвилюючі миті весілля

Одні весільні традиції є веселими, інші - сповнені любові та поваги, а деякі особливо оповиті світлим смутком. Кращим прикладом останніх є обряд зняття весільної фати чи як ще його називають в Україні - зняття вельону. Саме цей обряд є перехідним моментом на весіллі, коли дівчина з нареченої перетворюється на дружину - берегиню сімейного вогнища.


Зняття фати є дуже давнім весільним звичаєм. Основою для нього є одна особливість: раніше в Україні, а в деяких культурах і зараз, одруженій жінці не дозволялось ходити з непокритою головою. Символічним переходом зі статусу дівчини до жінки свого чоловіка було розплітання коси та пов’язання хустки. Саме цей символізм слугує основою для сценарію зняття фати нареченої на весіллі.

зняття фати з нареченої

Отож, розглянемо усі етапи здійснення обряду на українському весіллі. Пропонуємо вашій увазі сценарій зняття фати:

обряд весілля зняття фати


Українська традиція зняття фати нареченої є дуже гарною та надзвичайно зворушливою. Навіть якщо на вашому весіллі буде не надто багато обрядових моментів, цей радимо залишити. Оберіть гарну хустку чи шалик, що пасуватиме до стилю сукні та лишиться вам на згадку, або ж стане аксесуаром, який ви будете носити згодом.


Гарних емоцій бажаємо вам та вашим гостям!

 
Кількість переглядів: 17145
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь