Весільні координатори в Україні

Оберіть дату події
Оберіть категорію
Оберіть місто

За вашим запитом результатів не знайдено. Спробуйте ще раз

Повернутись в каталог

Весільний координатор - допомога в організації та проведенні свята

Планувати весілля без сторонньої допомоги - цілком реально. А от спроба контролювати усі процеси у день весілля самостійно або за допомоги рідних, не дасть вам повною мірою насолодитися святкуванням. Довірте турботи найважливішого дня професіоналу - координатору на весілля. 

Веcільний координатор, розпорядник, організатор: у чому різниця

На ранніх стадіях планування свята ви зможете визначитися, чи потребуєте допомоги. Якщо ви не хочете наймати агентство - весільного організатора, але б не відмовились від професійного асистента, скористайтесь послугами весільного розпорядника.  

Такий весільний помічник, як правило, добре володіє навичками тайм-менеджменту, відповідно складе правильний графік свята, зорієнтує вас у весільному меню, порадить перевірених весільних професіоналів, підкаже, як краще розподілити бюджет на весілля і як зекономити - не за рахунок якості.
 

Весільний координатор - це опора і підтримка у день весілля. Він слідкує за тим, щоб усе відбувалось згідно з графіком та планом, контролює роботу офіціантів та інших спеціалістів, допомагає гостям, вміє знайти вихід з критичних ситуацій.
 

У каталозі весільного порталу Hot Wedding ви знайдете “свою людину” - професіонала, якому можна довіряти. Переглядаючи профілі координаторів на весілля, уважно вивчайте анкети - які саме послуги надає той чи інший фахівець. Чітко обговоріть з координатором зони його відповідальності та вартість послуг.
 

Важливі риси координатора весілля: робимо вибір правильно

Якщо координатора на весілля ви берете за чиєюсь рекомендацією - все просто. Інша справа - самостійний пошук кандидатури. На що важливо звернути увагу:

● призначте розпоряднику на весілля особисту зустріч на нейтральній території: перевірте одну з головних рис - пунктуальність

● готуючись до зустрічі, змоделюйте кілька форс-мажорних обставин, які можуть трапитись на весіллі - до прикладу, поломка транспорту. Попросіть координатора скласти план дій для швидкого вирішення проблеми

● розпитайте кандидата про досвід роботи, складні ситуації, з якими йому доводилось стикатися на весіллях

● якщо розпорядник справив на вас враження відповідальної, винахідливої, енергійної, комунікабельної та загалом приємної людини, вірогідно, це той спеціаліст, який вам потрібен.

Нехай ваше свято мине якнайкраще і за планом!