Весільний кортеж в Ужгороді та області

Оберіть дату події
Оберіть категорію
Оберіть місто
  • за рейтингом
  • спочатку дешевші
  • спочатку дорожчі
  • за % знижки
Ужгород
25
4299
Автомобілі
День800грн.
Ужгород
15
173
Автомобілі
День300$
Ужгород
15
181
Автомобілі
День100$
Ужгород
15
2718
Автомобілі
День250$
Автомобілі
День200$
Година20$

Авто на весілля в Ужгороді: що потрібно знати, орендуючи машину

На будь-якому весіллі зазвичай стільки дрібниць, важливих для жінок, але є одна деталь, яку наречений навряд чи довірить нареченій. Це - вибір машини. Знайдіть авто на весілля: Ужгород - місто, в якому точно є служби прокату. Виберіть гарний весільний кортеж в Ужгороді та зафіксуйте його напам’ять під час фотосесії в мальовничих місцях Закарпаття!

Лімузин на весілля: Ужгород і його автопарки на Hot Wedding

Радимо шукати машину на весілля в Ужгороді (в тому числі і легендарний лімузин) в каталозі нашого порталу. Побудувати список служб прокату автомобілів в вашому місті допоможуть спеціальні фільтри. Перегляньте фотографії машин, прочитайте відгуки інших пар, напишіть або зателефонуйте представникам сервісу, щоб поставити запитання.

Замовлення авто на весілля в Закарпатській області

Своя машина - це окраса буднів. Для весілля вам потрібне щось особливе. Оренда авто на весілля в Мукачево, Хусті, Берегові дозволить вам провести важливе свято з транспортом мрії! Виберіть марку, модель і колір, узгодьте дату і місце подачі авто з менеджерами прокатного пункту.

Правила оренди автомобіля на весілля для закоханих

Занепокоєння, яке супроводжує закоханих в день весілля через невпевненість в відповідальності виконавців, можна уникнути. У випадку з авто - убезпечте себе від непередбачених обставин, підписавши договір з власником автопрокату. Що важливо уточнити, а може навіть прописати в договорі, розповімо:

● правила поведінки в авто (уточніть, чи можна відкривати і розпивати напої в салоні авто, курити і т.п.)

● форс-мажори (узгодьте план дій в разі поломки автомобіля в межах терміну оренди. Вам повинні гарантувати гідні варіанти заміни)

● додаткові послуги (дізнайтеся і пропишіть вартість всіх послуг, що надаються - водій, декор машини, продовження терміну оренди)

● вартість (зафіксуйте в договорі розмір передоплати і точну загальну суму платежу)

Удачі у виборі машини: нехай те, що ви хочете, знайдеться!