Каталог професіоналів - все, що треба для весілля

Підготовка до довгоочікуваного дня вашого весілля не повинна бути виснажливою. І все ж, у багатьох пар є гіркий досвід: у пошуках ідеальних спеціалістів, зала, машин та інших речей вони витрачають надто багато нервів та часу. Ми пропонуємо альтернативу - приємний та зручний спосіб організації весілля за допомоги весільного каталогу послуг від Hot Wedding.

Яких професіоналів для весілля ви знайдете на нашому сайті?

У каталозі порталу Hot Wedding доступні 16 категорій професіоналів. Щоб знайти досвідченого спеціаліста, Вам не доведеться шукати окремо сайти для фотографів, операторів, каталоги весільних салонів і т.п.

У нас пропонують свої товари та послуги - фотографи, відеооператори і відеографи, ведучі й тамада, візажисти, стилісти-перукарі, майстри манікюру, співаки та групи, магазини весільного одягу, салони та ательє, ресторани та кафе, весільні кондитери, салони прокату авто, виконавці шоу-програм та інші спеціалісти.

Кількість пропозицій вас вразить - варто лише обрати потрібну категорію в меню!

У чому зручність каталогу весільних послуг Hot Wedding?

Перш ніж ви скажете: “Моє весілля було найкращим!”, доведеться добре попрацювати. Звісно, якщо організацію весілля ви довірите весільному агентству (яке, до речі, також можна обрати у нашому каталозі), достатньо буде розібратись зі своїми побажаннями. Якщо ж ви твердо вирішили займатися плануванням весілля самостійно, наш каталог виконавців - те, що вам потрібно. У каталозі Hot Wed:

  • є рейтинг професіоналів. Серед тих, кого ви побачите на перших сторінках каталогу будуть весільні професіонали з великою кількістю позитивних відгуків, повною та правильно заповненою анкетою, а також ті, хто успішно користуються можливостями Hot Wed і отримують замовлення через сайт
  • ви можете використовувати фільтри - продивитися спочатку більш дешеві послуги, потім більш дорогі чи навпаки; обрати потрібне місто
  • є можливість забронювати послугу і написати професіоналу
  • система знижок, якої немає на жодних інших весільних порталах, а саме - знижки за терміновість. Особливо вони знадобляться тому, хто організовує все в останню мить або екстрено потребує послуги весільного професіонала.

Hot Wedding: усе для весілля в Україні.