Вхід Реєстрація

Зелене весілля в модному відтінку Terrarium Moss

Зелене весілля - поняття настільки широке, що радимо навіть не намагатися представляти своє свято в якомусь одному відтінку, створюючи неправильне ставлення до кольору бадьорості і свіжості! Адже яскраво-салатовий явно рябить в очах і оформлення весілля в такому тоні здається безглуздим. Зате багатий і насичений смарагдовий навпаки асоціюється з елегантністю і розкішшю. Але сьогодні ми поговоримо про зовсім інший відтінок зеленого, а саме - один з модних кольорів 2019 року, згідно з висновком Інституту кольору Pantone - Terrarium Moss.

moss terrarium

Terrarium Moss - це глибокий зелений, який буквально трактують як "колір моху в тераріумі" (іншими словами - флораріумі). Є в нього щось спільне і з болотним відтінком. Нерідко походження цього кольору пояснюють схожістю з листям, яке приховане від прямих сонячних променів і просякнуте глибоким оливковим підтоном. Terrarium Moss стриманий, він не впадає в очі, виграючи у яскравих конкурентів завдяки своїй шляхетності і глибині. Він дуже природний, тому в якості основного відтінку для весілля 2019 підходить чудово. Ми покажемо і розповімо, як і де правильно застосовувати Terrarium Moss, але в першу чергу поговоримо про сполучення з іншими квітами.

Зелене весілля: палітра поєднань з Terrarium Moss

Весілля в зелених тонах дає величезну кількість можливих поєднань. Комбінуючи Terrarium Moss з будь-яким іншим кольором, ви досягнете максимальної унікальності для свого торжества.

Взагалі зелений колір поєднується практично з будь-якими відтінками. Інше питання - наскільки комбінація модна і чи підходить для інтер'єрних рішень і оформлення весілля зокрема. Ми пропонуємо вам найцікавіші варіанти, а ви вибирайте той, який вам до душі!

зеленt весілля поєднання кольорів

Далі поговоримо про те, де і як можна застосувати moss terrarium в оформленні весілля, образах і деталях.

Образ нареченої і нареченого: ламаємо стереотипи

Модні кольори 2019 дозволяють вийти за рамки звичного і зробити своє весілля особливим. Звичайно ж, молодим варто почати з себе. Здається, що тераріумний мох ніяк не сполучається ні з весільним платтям, ні з костюмом нареченого, але це не так! Звичайно, наречена в зеленій сукні - не варіант, але, наприклад, туфлі, прикраси на шию і для волосся, пасок - всі ці важливі деталі можуть бути з легкістю виконані в трендовом відтінку! У нареченого свобода вибору одягу і аксесуарів взагалі не обмежена: можна знайти зелений весільний костюм, жилет, туфлі. Для тих, хто бажає обмежитися акцентами, є краватки, метелики, підтяжки. Будьте гнучкими, щоб досягти гармонії між тим, що вам пасує, і тим, що передбачає колірна концепція вашого свята!

весілля в зелених тонах

Сукня дружки і образ дружби

Ось вже кому пощастило з відсутністю обмежень, так це подружкам нареченої! Вони сміливо можуть вибирати сукню дружки кольору moss terrarium, додаючи яскраві акценти - взуття, аксесуари. Друзі нареченого можуть слідувати за ним, обмежуючись концептуальними деталями, або ж, вибираючи більш сміливе рішення - зелені сорочки або піджаки.

колір весілля зелений

Оформлення залу на весілля

Радість для дизайнерів-оформлювачів - декорувати ваше свято, адже зелена весілля - це, в першу чергу, стильні, свіжі і гарні прикраси з природних матеріалів! Реалізувати тематику "зелений органік" на вашому весіллі в потрібній палітрі можна за допомогою таких рослин як мох у всій своїй різноманітності видів, гілки оливкового дерева, евкаліпт тополевидний та інших. Найпрекрасніше, що ці рослини будуть чудово гармоніювати з будь-якими квітами, які ви вирішите вибрати для оформлення зеленого весілля!

оформлення весілля в зелених тонах

Декор для весільного столу

Політ фантазії можна скерувати на оформлення весільних столів. Застосуйте колір "тераріумний мох" в сервіровці столу. Для початку можна скомбінувати базові білі скатертини з зеленими наперонами (додаткові скатертини або серветки, які кладуться поверх основної скатертини). Безсумнівно, відобразити особливий стиль можна і в посуді - відтінках келихів і тарілок. Звичайно, нестандартний посуд - це зайві витрати, але для камерного весілля таку ідею цілком можна реалізувати.

весілля мох

Також не можна забувати і про декор на столах. Ключовий акцент можна зробити на флораріумах - спеціальних скляних акваріумах для рослин, які стануть центром композиції. Експерементуйте з формами і наповненням: розташуйте у флораріумі не тільки мох, а й квіти, свічки, камені і т.п.

Фотозона для зеленого весілля

Кращим рішенням для фотозони на весіллі в відтінках моху, звичайно ж, є сама природа. Тому, вибираючи ресторан, обов'язково звертайте увагу на наявність саду або лісу поблизу. Впроваджуйте в природне середовище меблі (наприклад, диван, крісло або стільці з красиво декорованими столом), раму - чим більш незвичними будуть предмети, тим краще! Відтворіть музей під відкритим небом - нехай Terrarium Moss, відбитий у весняній і літній природі, стане основою для вашої стильної фотозони.

весілля в стилі рустик мох

Кенді-бар в зелених тонах і весільний торт

Нехай модний колір буде враховано і в оформленні кенді-бару на вашому весіллі. Необов'язково, що все меню солодкого столу на весіллі повинно складатися із зелених тістечок і десертів. Вибирайте відповідний декор, прикраси на стіл. У весільному торті колір моху можна використовувати для нанесення малюнка, глазурі і т.п.

rенді бар зелений

Moss Terrarium дуже нестандартний відтінок для такого приводу як одруження. Але для тих пар, які хочуть провести свято в повній гармонії з природою, важко знайти більш осмислений варіант, ніж глибокий зелений!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 1680
Дата редагування: 2020-02-26

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь