Весільний сезон 2018 стартує вже у квітні. Навіть якщо ви вже встигли отримати чимало замовлень на цьогорічні весілля, зупинятися на досягнутому не варто. Чи задумувались ви над тим, чому пари обрали саме ваші послуги? Або навпаки, чи міркували над популярністю конкурентів?

Виклики сучасності до усіх сфер бізнесу з кожнем днем стають суворішими. Сьогодні вже недостатньо просто продавати щось якісне або сумлінно надавати послуги по гарній ціні. Те, що ви робите, має стати брендом. Для цього не потрібна велика команда чи потужності. Особистий бренд - ось, що стає справді важливим.

Особистий бренд - це ваша особливість та перевага, це імідж, який працює на вас. Перелічимо прості та водночас принципово важливі кроки, які допоможуть зробити Ваш особистий бренд ефективнішим:

  • будьте професіоналом своєї справи. Працюйте та навчайтесь щоденно. Ваші послуги популярні? У вас дуже багато замовлень? Нехай це не робить вас впевненими у тому, що ви досягнули досконалості. Здобувайте нові знання на курсах, семінарах, конференціях, читайте про тренди у вашій галузі

  • найважливіше - це комунікації. Повідомляйте потенційним клієнтам лише ті контакти, за якими вас дійсно можна швидко знайти. Профіль у соціальних мережах, який ви рідко оновлюєте і в який заходите раз на тиждень, не є добрим каналом комунікації. Слідкуйте за тим, що про вас кажуть чи пишуть в Інтернеті, коментуйте. Не засмучуйтесь, якщо зіштовхнетесь з негативом: якщо це конструктивні зауваження, думайте, що можете змінити у собі або у своїх послугах. Змінюйтесь та діліться своїми досягненнями.

  • створюйте якісний контент - демонструйте свої роботи. Гарне портфоліо для весільного професіонала - краща реклама. Подбайте, щоб і на ваших сторінках в соцмережах, і на професійних ресурсах, таких як весільний портал Hot Wedding, портфоліо було якісно наповненим та різноманітним. Також діліться досвідом у пабліках соцмереж і на своєму сайті: розповідайте особисті історії.

Якими б простими не здавались ці поради, без них неможливо побудувати особистий бренд. Читайте наші новини та блог порталу: ми регулярно ділитимемось з вами практичними рекомендаціями для професійного розвитку.    

 
08 Березня 2018