Вхід Реєстрація

Андрій Ясько

Відеооператор

Професійна відеозйомка на сучасному обладнанні дорогих Вашому серцю подій. Пропонуємо варіанти на будь-який гаманець. Багатокамерна зйомка високої якості (до 3-х камер), кран-стабілізатор, додаткове освітлення, звук студійної якості на банкеті, власний транспорт. Повний весільний день - до 12 годин зйомок. Результат - авторський фільм тривалістю 60-90 хвилин з коротким кліпом. Додатковий час зйомки оговорюється окремо. Мінімальне замовлення відеозйомки – 4 години (результат - договірний, залежить від Ваших побажань). + Послуги фотографа на весілля. Разом - дешевше! Професійна команда з фотографа та відеографа - це не тільки надійно, але й вигідно ;). У Вас буде можливість обрати одного з трьох наших фотографів. + Пропонуємо на весілля оренду комфортабельного авто Chrysler 300 за привабливою ціною. Фото/відео присутні в загальному портфоліо. Мінімальне замовлення – 4 години. + Технічне забезпечення заходу. При замовленні фото чи відеозйомки на повний весільний день, Ви отримаєте знижку до 20% на звукове та світлове обладнання, генератори диму, відеопроектори, плазми та багато інше. Вам сподобаються індивідуальний підхід, прийнятні ціни і відмінна якість нашої роботи.

Читати далі
  • Портфоліо
  • Відгуки (2)
  • Прайс лист
Наталия Наталия
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Дуже чуйні роботи!

Відгук написаний: 11.02.2022
Наталия Наталия
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Хорошее качество работы

Відгук написаний: 25.02.2018

Професійна відеозйомка на сучасному обладнанні дорогих Вашому серцю подій. 

Пропонуємо варіанти на будь-який гаманець. Багатокамерна зйомка високої якості (до 3-х камер), кран-стабілізатор, додаткове освітлення, звук студійної якості на банкеті, власний транспорт.

 

  • Вартість 1 години - 1000 грн (один відеограф).

 

  • Повний весільний день - до 12 годин (один відеограф). Результат - авторський фільм тривалістю 60-90 хвилин з коротким кліпом. 10000 грн. Додатковий час зйомки оговорюється окремо.

 

  • Мінімальне замовлення відеозйомки – 4 години (результат - договірний, залежить від Ваших побажань).

 

  • Послуги фотографа на весілля. Разом - дешевше! Професійна команда з фотографа та відеографа - це не тільки надійно, але й вигідно ;). У Вас буде можливість обрати одного з трьох наших фотографів. 600-1200 грн за годину

  • Chrysler 300. Пропонуємо на весілля оренду комфортабельного авто за привабливою ціною. Фото/відео присутні в загальному портфоліо. Мінімальне замовлення – 4 години. 500 грн за годину. Можливі знижки.

 

  • Технічне забезпечення заходу. При замовленні фото чи відеозйомки на повний весільний день, Ви отримаєте знижку до 20% на звукове та світлове обладнання, генератори диму, відеопроектори, плазми та багато інше.

Вам сподобаються індивідуальний підхід, прийнятні ціни і відмінна якість нашої роботи.

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь