Ми навмисне починаємо з питання, адже саме воно цікавить наших клієнтів найбільше. Тож, у чому переваги створення акаунту на весільному порталі Hot Wedding?

Відповідь проста: зміни на порталі Hot Wedding, які ми впроваджуємо вже кілька місяців не були даремними. Гарна новина, якою ми поспішаємо поділитися з Вами - це те, що відвідуваність сайту Hot Wedding зросла до 80000+ цільових відвідувань на місяць!

статистика хот вед

Що ці дані означають для весільних спеціалістів? Те, що весільний портал Hot Wedding є ефективним майданчиком для отримання нових клієнтів вже сьогодні! Якщо Ви надаєте весільні послуги, активно використовуйте можливості нашого сайту безкоштовно або придбайте платні акаунти, які допоможуть Вам бути на перших позиціях Каталогу виконавців та отримувати в рази більше замовлень!

Ми продовжуємо працювати над оптимізацією ресурсу та створювати додаткові можливості для просування Вашого бізнесу. Ми переконані, що відвідуваність на сайті зростатиме й надалі, і просимо Вас про допомогу: заповнюйте свій профіль якомога детальніше, не забувайте додавати нові роботи до портфоліо та оновлювати інформацію, зокрема контактні дані та ціни, коли вони змінюються. Це допоможе нам сформувати довіру та цікавість клієнтів, яких Ви шукаєте!

Дякуємо, що обрали Hot Wedding!

 
03 Вересня 2019