Гарні весільні тости: ідеї та приклади привітань для молодят

Бути гостем на весіллі приємно, особливо, якщо ви вже визначилися з подарунком і придбали вбрання. Закохані докладають багато зусиль для створення комфортної, святкової атмосфери і гарного настрою запрошених. Все що потрібно від гостей - виступити із весільним привітанням для наречених і розділити з ними радість неповторного моменту!

Якщо ви готуєтеся виголосити промову на весіллі і хочете виступити з небанальним привітанням, наші ідеї точно вам знагодяться. В іншому матеріалі ми розповімо, як написати гарний весільний тост, не цитуючи інтернет-ресурси, а поки пропонуємо вам оригінальні готові тости для весілля, підготовлені спеціально для цієї статті:

молодята з келихами на весіллі

Тости на весілля про взаємопідтримку:

 • Бажаю Вам, дорогі наречені, завжди пам'ятати одне важливе слово - "разом". Разом ви прийняли рішення створити сім'ю і разом будете будувати своє нове життя. Разом долайте перешкоди, мрійте, досягайте поставленої мети. Разом переживайте негаразди і радійте успіхам. Пам'ятайте, "разом" будь-які неприємності діляться надвоє, а щастя примножується удвічі! Любові Вам!

 • Дорогі молодята, хочу привітати вас з тим, що ви є один в одного! Життя - це шлях з підводними каменями: сьогодні ти радієш перемогам, а завтра переживаєш мить падіння. Самотнім людям дуже важко дається такий звивистий життєвий шлях. А ось тим, кому пощастило зустріти кохання, не слід боятися нічого! Адже у вас є найцінніше - взаємопідтримка. Кохайте та піклуйтеся один про одного - і в горі, і в радості!

Тост на весілля про шлюб:

 • Навіщо чоловік просить "руки і серця" коханої? Для того, щоб завжди тримати за руку ту, з якої добре, і піклуватися про те, щоб її серце билося частіше лише від щастя. Навіщо жінка каже "так"? Щоб завжди підтримувати того, хто готовий звернути гори, черпаючи сили і натхнення в очах коханої. Шлюб - це зв'язок, союз, об'єднання - як не назви, але тільки в любові він міцнішає і процвітає! Любіть один одного!

Весільні тости про сім'ю:

 • Дорогі молодята! Тепер ви - сім'я! Який сенс в цьому слові і в кожній з букв? С - це сила, здатна подолати труднощі і пережити біди. І - це істинність та справжність, з яких проростають ваші почуття! М - це мир, який варто завжди зберігати і цінувати, не дозволяючи недоброзичливцям руйнувати ваше взаєморозуміння. Я - це ясність, основа чесних стосунків, збудованих на довірі.
  Сім'я - це головне, що тепер є у вас! Бережіть один одного!

 • Людина - надзвичайно самотня істота і за природою - егоїстична. Вже з першого подиху вона бореться за своє власне життя, а потім росте, дбає про себе, вчиться, будує свою кар’єру. Що може змінити цю егоїстичну сутність? Одна лише зустріч, що породжує кохання! Дорогі наші молодята! У вашому житті ця зустріч сталася і тепер ви маєте можливість насолодитися іншою формою життя: коли віддаєш любов, ніжність, коли ти піклуєшся про когось, не очікуючи нічого у відповідь, і отримуєш від цього насолоду! Така форма життя називається сім’я. І нічого важливішого ще на світі не вигадали! Бережіть те, що створили у цей чудовий день!

Тост на весілля про цінність стосунків:

 • Чому люди нещасні? Вони не зустріли своє кохання. Чому люди опускають руки? Їх нікому підтримати і підбадьорити. Чому люди не знаходять розраду в багатстві і розкоші? Їм нема з ким їх розділити.
  Сьогодні, дорогі молодята, ви цілком отримали найцінніше - один одного. І тепер у вас не буде об'єктивних причин вважати себе недостатньо щасливими, успішними або безталанними! Будьте один для одного натхненням! Щасливого майбутнього вам!

весільний бокал з квіткою фото

Весільний тост про спільний шлях:

 • Дорогі наречені! Бажаю вам йти по життю, тримаючись за руки. Нехай кохання буде для вас маяком, розуміння - мапою, довіра - рівною дорогою. Ставте цілі разом і досягайте їх разом! І головне - радійте кожній миті, проведеній один з одним!

Тости на весілля про кохання і свободу:

 • Чи має цінність свобода, якщо серцю нема кого любити? Чи важливі матеріальні цінності, якщо душевні відкрити нікому? Сьогодні, молодята, свято вашої любові! Ви втрачаєте свободу належати лише собі, але отримуєте свободу любити і бути коханими. Цінуйте один одного, бережіть і ніколи не відпускайте!

 • Хтось каже, що шлюб - це прощання зі свободою. А я, дорогі молодята, переконливо вас запевняю: одружившись, ви скористалися найбільшою свободою, яку мали та дали їй можливість процвітати. Адже в чому, як не в коханні та вірності, може проявлятися наша найбільша воля? Знайте: свобода - це можливість кохати і бути поряд з коханою людиною! За почуття цих чудових молодят!

Весільний тост про спільне життя:

 • Дорогі молодята! Нехай кожен спільно прожитий день буде для вас незабутнім, як день весілля. Нехай все життя буде яскравим і наповненим почуттями, як медовий місяць! Нехай кожна річниця весілля буде для вас важливим і цінним досягненням! Любові вам і міцного здоров'я!

бокали з шампанським

Тост про весілля:

 • Сьогодні - дивовижний і неповторний день. Ви зустріли його в якості наречених, а проводжаєте - як чоловік і дружина. Нехай життя дарує вам незліченну кількість незабутніх днів: проводьте їх завжди разом і в незмінному статусі - міцної і дружньої сім'ї!

Тост на весілля про почуття:

 • Шановні молодята! Сьогодні ви закохані, сповнені надій, щасливі! Запам'ятайте не стільки цей день, скільки ці емоції і почуття. Ваше життя неодмінно повинно бути щасливим. Але в будь-яких стосунках бувають непрості моменти. Я бажаю вам, щоб в ту мить, коли ви будете сердитися одне на одного або ображатися, ви завжди згадували той щасливий стан, в якому перебуваєте зараз. За ваше кохання!

Весільний тост про спільні цілі молодят:

 • Дорогі молодята! Сьогодні ви одночасно посадили дерево і побудували будинок, створивши нову сім'ю! Нехай вона буде міцною, дружньою і люблячою! Але не зупиняйтеся на досягнутому: попереду найважливіше - подбати про те, щоб сім'я ваша росла і ваше життя наповнив дитячий сміх і блиск цікавих очей! Любіть один одного, радійте один одному, бережіть свої почуття!


Сподіваємося, ви скористаєтеся нашими тостами або, можливо, вони надихнуть вас на написання авторського побажання. У будь-якому випадку, нехай ваші слова на честь наречених будуть чуттєвими, світлими і повними добра!

 
Кількість переглядів: 13455
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Кенді-бар на весілля: чим наповнити солодкий стіл восени

Тестовий текстовий текст

Колір весілля 2020: модні відтінки сезону весна-літо

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь