Гарні весільні тости: ідеї та приклади привітань для молодят

Бути гостем на весіллі приємно, особливо, якщо ви вже визначилися з подарунком і придбали вбрання. Закохані докладають багато зусиль для створення комфортної, святкової атмосфери і гарного настрою запрошених. Все що потрібно від гостей - виступити із весільним привітанням для наречених і розділити з ними радість неповторного моменту!

Якщо ви готуєтеся виголосити промову на весіллі і хочете виступити з небанальним привітанням, наші ідеї точно вам знагодяться. В іншому матеріалі ми розповімо, як написати гарний весільний тост, не цитуючи інтернет-ресурси, а поки пропонуємо вам оригінальні готові тости для весілля, підготовлені спеціально для цієї статті.

молодята з келихами на весіллі

Тости на весілля про взаємопідтримку

Підставити плече в нелегкий момент - не порожні слова, а важливий прояв взаємодопомоги, особливо, коли мова про шлюб! Побажайте нареченим завжди і в усьому підтримувати один одного: разом легше переживати труднощі і приймати правильні рішення. Можливо, те, що ви хочете сказати, вже містять наші тости на весілля про взаємопідтримку.

 • Бажаю Вам, дорогі наречені, завжди пам'ятати одне важливе слово - "разом". Разом ви прийняли рішення створити сім'ю і разом будете будувати своє нове життя. Разом долайте перешкоди, мрійте, досягайте поставленої мети. Разом переживайте негаразди і радійте успіхам. Пам'ятайте, "разом" будь-які неприємності діляться надвоє, а щастя примножується удвічі! Любові Вам!

 • Дорогі молодята, хочу привітати вас з тим, що ви є один в одного! Життя - це шлях з підводними каменями: сьогодні ти радієш перемогам, а завтра переживаєш мить падіння. Самотнім людям дуже важко дається такий звивистий життєвий шлях. А ось тим, кому пощастило зустріти кохання, не слід боятися нічого! Адже у вас є найцінніше - взаємопідтримка. Кохайте та піклуйтеся один про одного - і в горі, і в радості!

 • Разом говорити "так" важливим змінам в житті, разом твердо промовляти "ні", коли відмова є єдино вірним, хоч і важким вибором. Разом переживати радощі і прикрощі, завжди все робити разом - в цьому і є велика таємниця, сенс і краса сімейних уз! Бажаю Вам завжди знаходити спільну мову один з одним: будьте щасливі разом!

Весільний тост про спільні цілі молодят

 • Дорогі молодята! Сьогодні ви одночасно посадили дерево і побудували будинок, створивши нову сім'ю! Нехай вона буде міцною, дружньою і люблячою! Але не зупиняйтеся на досягнутому: попереду найважливіше - подбати про те, щоб сім'я ваша росла і ваше життя наповнив дитячий сміх і блиск цікавих очей! Любіть один одного, радійте один одному, бережіть свої почуття!

Тост на весілля про шлюб

Шлюб - це серйозне рішення, прийняте двома, але ні в якому разі не вирок коханню і пристрасті! Наші короткі привітання на весілля в прозі допоможуть вам висловитися гарно про важливе!

 • Навіщо чоловік просить "руки і серця" коханої? Для того, щоб завжди тримати за руку ту, з якої добре, і піклуватися про те, щоб її серце билося частіше лише від щастя. Навіщо жінка каже "так"? Щоб завжди підтримувати того, хто готовий звернути гори, черпаючи сили і натхнення в очах коханої. Шлюб - це зв'язок, союз, об'єднання - як не назви, але тільки в любові він міцнішає і процвітає! Любіть один одного!

 • Сьогодні, дорогі наші, ви стали чоловіком і дружиною! Нехай офіційні зміни сімейного стану не змінять Вашого ніжного і трепетного ставлення один до одного. Шлюб - це не тягар, шлюб - це нові можливості, адже тепер ви по честі, по закону і за покликом серця одне ціле! Любові, розуміння і довгих років спільного життя вам!

Весільні тости про сім'ю

День одруження - це день народження сім'ї. Нехай ваш тост на весілля містить світлі і теплі слова про важливість сім'ї: побажайте молодятам берегти і піклуватися один про одного, а ще - неодмінно зробити свою сім'ю великою і щасливою!

 • Дорогі молодята! Тепер ви - сім'я! Який сенс в цьому слові і в кожній з букв? С - це сила, здатна подолати труднощі і пережити біди. І - це істинність та справжність, з яких проростають ваші почуття! М - це мир, який варто завжди зберігати і цінувати, не дозволяючи недоброзичливцям руйнувати ваше взаєморозуміння. Я - це ясність, основа чесних стосунків, збудованих на довірі.
  Сім'я - це головне, що тепер є у вас! Бережіть один одного!

 • Двоє - це ще не сім'я, це тільки її початок. Я знаю, як ви любите один одного, і вірю, що в такій любові неодмінно проросте зерно надії - маленьке диво з'явиться на світ і осяє кожен ваш день дзвінким сміхом! Нехай ваша сім'я росте, і в ній завжди панує любов, мир і щастя!

Тост на весілля в прозі про цінність стосунків

Берегти один одного - чи це так просто? Стосунки - це щоденна праця, це підйоми і падіння, успіхи і поразки. Виберіть тост на весілля в прозі, який передасть молодим найважливіше - розуміння того, що ніколи не варто переставати вчитися любити і піклуватися про рідних людей!

 • Чому люди нещасні? Вони не зустріли своє кохання. Чому люди опускають руки? Їх нікому підтримати і підбадьорити. Чому люди не знаходять розраду в багатстві і розкоші? Їм нема з ким їх розділити.
  Сьогодні, дорогі молодята, ви цілком отримали найцінніше - один одного. І тепер у вас не буде об'єктивних причин вважати себе недостатньо щасливими, успішними або безталанними! Будьте один для одного натхненням! Щасливого майбутнього вам!

 • Людина за своєю природою є самотньою. Але майже кожен з нас прагне подолати цю самотність: знайти того, хто зрозуміє і підтримає, хто обійме і зігріє. Велике щастя - знайти свою половинку! У вас це вийшло, але ніколи не думайте, що це просто - знайти того, з ким дійсно можна бути самим собою. Бережіть почуття і цінуйте один одного!

весільний бокал з квіткою фото

Весільний тост про спільний шлях

Життя - це шлях, йти по якому удвох значно веселіше і приємніше. Ваше привітання молодятам лише підкріпить цю просту істину!

 • Дорогі наречені! Бажаю вам йти по життю, тримаючись за руки. Нехай кохання буде для вас маяком, розуміння - мапою, довіра - рівною дорогою. Ставте цілі разом і досягайте їх разом! І головне - радійте кожній миті, проведеній один з одним!

 • Дорогі наші! Спільний шлях - не завжди рівна дорога. Я бажаю вам, щоб жодні перешкоди на ньому не стали перепонами для ваших щирих і чистих почуттів! Побачите ями - візьміться за руки і перестрибніть їх, побачите гори - повільними, але впевненим кроками піднімайтеся вище і вище! Головне - нехай цей шлях буде довгим і щасливим!

Весільний тост про спільне життя

 • Дорогі молодята! Нехай кожен спільно прожитий день буде для вас незабутнім, як день весілля. Нехай все життя буде яскравим і наповненим почуттями, як медовий місяць! Нехай кожна річниця весілля буде для вас важливим і цінним досягненням! Любові вам і міцного здоров'я!

Тости на весілля про любов і свободу

Чи можливо кохати, укласти шлюб і мати свободу? Звичайно! Адже рішення одружитися або вийти заміж - це і є прояв людської свободи, а саме - свободи вибору! Пропонуємо кілька гарних побажань молодим на цю тему.

 • Чи має цінність свобода, якщо серцю нема кого любити? Чи важливі матеріальні цінності, якщо душевні відкрити нікому? Сьогодні, молодята, свято вашої любові! Ви втрачаєте свободу належати лише собі, але отримуєте свободу любити і бути коханими. Цінуйте один одного, бережіть і ніколи не відпускайте!

 • Хтось каже, що шлюб - це прощання зі свободою. А я, дорогі молодята, переконливо вас запевняю: одружившись, ви скористалися найбільшою свободою, яку мали та дали їй можливість процвітати. Адже в чому, як не в коханні та вірності, може проявлятися наша найбільша воля? Знайте: свобода - це можливість кохати і бути поряд з коханою людиною! За почуття цих чудових молодят!

бокали з шампанським

Тост про весілля

Весілля - це вже чудовий привід для промови на святі. Підберіть слова, які найкраще передають атмосферу того, що відбувається: нехай розкішне торжество запам'ятається всім присутнім.

 • Сьогодні - дивовижний і неповторний день. Ви зустріли його в якості наречених, а проводжаєте - як чоловік і дружина. Нехай життя дарує вам незліченну кількість незабутніх днів: проводьте їх завжди разом і в незмінному статусі - міцної і дружньої сім'ї!

 • Весілля - ось той привід, за яким всі ми тут зібралися! Ми вдячні вам за свято, за настрій і атмосферу! Відзначати торжество кохання - велике задоволення. Нехай цей день запам'ятається назавжди - яскравими емоціями, красою почуттів! Згадуйте день свого одруження, коли вам буде сумно - нехай спогади зігрівають вас і роблять щасливішими!

Тост на весілля про почуття

Весілля - це свято любові, тому найкраща тема для вашої промови, безсумнівно, почуття! Скажіть про головне красиво, і ваші слова обов'язково запам'ятаються.

 • Шановні молодята! Сьогодні ви закохані, сповнені надій, щасливі! Запам'ятайте не стільки цей день, скільки ці емоції і почуття. Ваше життя неодмінно повинно бути щасливим. Але в будь-яких стосунках бувають непрості моменти. Я бажаю вам, щоб в ту мить, коли ви будете сердитися одне на одного або ображатися, ви завжди згадували той щасливий стан, в якому перебуваєте зараз. За ваше кохання!

Сподіваємося, ви скористаєтеся нашими тостами або, можливо, вони надихнуть вас на написання авторського побажання. У будь-якому випадку, нехай ваші слова на честь наречених будуть чуттєвими, світлими і повними добра!

Кількість переглядів: 20382
Дата редагування: 2019-11-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Річниці весілля: список назв по роках і ідеї подарунків

Тестовий текстовий текст

Фуршетний стіл: гарні і смачні ідеї для весілля

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь