Вхід Реєстрація

Гарні весільні тости: ідеї та приклади привітань для молодят

Бути гостем на весіллі приємно, особливо, якщо ви вже визначилися з подарунком і придбали вбрання. Закохані докладають багато зусиль для створення комфортної, святкової атмосфери і гарного настрою запрошених. Все що потрібно від гостей - виступити із весільним привітанням для наречених і розділити з ними радість неповторного моменту!

Якщо ви готуєтеся виголосити промову на весіллі і хочете виступити з небанальним привітанням, наші ідеї точно вам знагодяться. В іншому матеріалі ми розповімо, як написати гарний весільний тост, не цитуючи інтернет-ресурси, а поки пропонуємо вам оригінальні готові тости для весілля, підготовлені спеціально для цієї статті.

молодята з келихами на весіллі

Тости на весілля про взаємопідтримку

Підставити плече в нелегкий момент - не порожні слова, а важливий прояв взаємодопомоги, особливо, коли мова про шлюб! Побажайте нареченим завжди і в усьому підтримувати один одного: разом легше переживати труднощі і приймати правильні рішення. Можливо, те, що ви хочете сказати, вже містять наші тости на весілля про взаємопідтримку.

Весільний тост про спільні цілі молодят

Тост на весілля про шлюб

Шлюб - це серйозне рішення, прийняте двома, але ні в якому разі не вирок коханню і пристрасті! Наші короткі привітання на весілля в прозі допоможуть вам висловитися гарно про важливе!

Весільні тости про сім'ю

День одруження - це день народження сім'ї. Нехай ваш тост на весілля містить світлі і теплі слова про важливість сім'ї: побажайте молодятам берегти і піклуватися один про одного, а ще - неодмінно зробити свою сім'ю великою і щасливою!

Тост на весілля в прозі про цінність стосунків

Берегти один одного - чи це так просто? Стосунки - це щоденна праця, це підйоми і падіння, успіхи і поразки. Виберіть тост на весілля в прозі, який передасть молодим найважливіше - розуміння того, що ніколи не варто переставати вчитися любити і піклуватися про рідних людей!

весільний бокал з квіткою фото

Весільний тост про спільний шлях

Життя - це шлях, йти по якому удвох значно веселіше і приємніше. Ваше привітання молодятам лише підкріпить цю просту істину!

Весільний тост про спільне життя

Тости на весілля про любов і свободу

Чи можливо кохати, укласти шлюб і мати свободу? Звичайно! Адже рішення одружитися або вийти заміж - це і є прояв людської свободи, а саме - свободи вибору! Пропонуємо кілька гарних побажань молодим на цю тему.

бокали з шампанським

Тост про весілля

Весілля - це вже чудовий привід для промови на святі. Підберіть слова, які найкраще передають атмосферу того, що відбувається: нехай розкішне торжество запам'ятається всім присутнім.

Тост на весілля про почуття

Весілля - це свято любові, тому найкраща тема для вашої промови, безсумнівно, почуття! Скажіть про головне красиво, і ваші слова обов'язково запам'ятаються.

Сподіваємося, ви скористаєтеся нашими тостами або, можливо, вони надихнуть вас на написання авторського побажання. У будь-якому випадку, нехай ваші слова на честь наречених будуть чуттєвими, світлими і повними добра!

Кількість переглядів: 100928
Дата редагування: 2019-11-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь