Вхід Реєстрація

Тост на весілля своїми словами: 5 важливих порад з написання привітання

Якщо вас запросила на весілля близька або рідна вам людина, очевидно, ви захочете привітати нову сім'ю найтеплішими словами! Можливо, це буде тост, який ви скажете під час основного святкування або ж особисте привітання на весілля, записане в листівку. Але от питання - де знайти потрібні слова і що саме побажати молодим?

закуски на весільному столі фото

Ми, звичайно, подбали про тих, хто зовсім не любить або не вміє вигадувати тексти і шукає готові весільні тости, але вирішили обов'язково допомогти і тим, хто щиро хоче написати авторське, унікальне привітання. У цій статті ви знайдете підказки, які допоможуть створити успішну вітальну промову або текст для листівки на весілля. Якщо тост з Інтернету для вас - не варіант, скоріш переходьте до наших рекомендацій і практики!


1. Більше особистого: робимо тост живим

Тости у віршах і прозі, які ви знайдете в мережі - це безособистісні, узагальнені послання. У них немає ваших емоцій і почуттів, немає історії. Однак сторітеллінг - мистецтво викладати історії - це не просто популярний маркетинговий прийом, а й прекрасна форма для публічної промови, яка дозволить утримувати увагу гостей і молодих.

Що допоможе розповісти історію? В першу чергу, це ваша роль в житті пари. Тост на весілля подруги - це можливість відкрити завісу таємниць про почуття та переживання нареченої в період знайомства з нареченим, розповісти про цінні особисті якості нареченої, висловити свою радість з приводу щасливої ​​події.

Весільний тост сестрі або брату краще наповнити почуттями, згадати якийсь випадок з дитинства, в якому проявилися найкращі риси нареченого/нареченої, можна додати світлого смутку з приводу дорослішання сестри (тепер нареченої) або брата (тепер нареченого), висловити свої побажання і напуття створеній сім'ї.


2. Дозуємо гумор: коли почуття міри особливо доречне

Інтернет - це прямо таки невичерпне джерело гумористичних тостів, особливо у віршах. Але потрібно розуміти: гумор - справа настільки тонка, що з ним вкрай легко переборщити, перегнути палицю і навіть когось образити.

 

Промовляючи тост або готуючи письмове привітання, найкраще використовувати інтелектуальний гумор - наприклад, дотепні висловлювання відомих ораторів і мислителів. Можна навіть розповісти смішний жарт, але дуже важливо ні те, ні інше не проектувати на молодят. Розповідайте смішне правильним тоном, жартуйте про життя в шлюбі легко, а ще краще заперечуйте стереотипи (наприклад, про дружину, що вічно пиляє, або чоловіка-маминого синочка), переконуючи молодих стати щасливим винятком!

свадебные бокалы фото

3. Обережніше з аналогіями і повчаннями

Так само як і гумор, у весільному привітанні варто обережно застосовувати аналогії - порівняння з собою, іншими парами, знаменитостями. У нової сім'ї починається своє нове життя - навряд чи новоспечені чоловік і дружина хочуть, щоб їх з кимось порівнювали.

Ще сильніше варто остерігатися повчань. Не кажіть в тостах про свій досвід - щасливий або сумний, не вчіть молодих як треба себе вести в шлюбі - просто бажайте чогось приємного і прекрасного!


4. Дотримуйтесь свого стилю мовлення і думок

Ви скажете, а який у мене стиль? Пояснимо. Якщо вас запросили на весілля, очевидно, молоді вас цінують, їм подобається ваша компанія, їм подобаєтеся ви, такими якими ви є. Гарний тост на весілля - це тост своїми словами. Будьте щирими, природними і говоріть від душі!


5. Незвично про звичне: проявляйте креатив

Що можна побажати щойно створеній сім'ї? Любові, здоров'я, взаєморозуміння, терпіння, добробуту, багатства. Все вірно, відкривати Америку не потрібно. Але ваше завдання, при створенні привітання, прості побажання висловити в оригінальний спосіб.

Можете побажати любові та розшифрувати в слові кожну букву - "л" - ласкавість, "ю" - юнацькість і т.д. Можна побажати любові на різних мовах. Можна доповнити тост заздалегідь створеним відеороликом - з цитатами про кохання з фільмів і т.п.


Ми розуміємо, що написання весільних тостів і привітань не всім дається легко. Але нехай вас підбадьорює і надихає думка про те, що кимось написані загальні фрази не можуть рівноцінно замінити ваші особисті слова, думки і емоції. Нехай все вийде, і ваша промова зачарує закоханих до глибини душі!

 
Кількість переглядів: 14487
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь