Вхід Реєстрація

Шоу-програми і розваги

Весільна програма: ідеї для яскравого фіналу

Як закінчити весільний вечір: весільна програма для цікавого і гарного фіналу свята. Традиції, танці, салют і багато іншого.

Bridal Shower: свято для нареченої перед весіллям

Що таке bridal shower і дівич-вечір: відмінності. Ідеї, тематики для "весільного душа": все для дівич-вечора. Секрети оформлення свята нареченої.

Фотоманія: фотобудка, інстабокс та інші ідеї для весілля

Розваги на весілля: як отримати миттєві фото. Фотобудка, інстабокс, селфі дзеркало і інші пристрої для фотосесії і друку фотографій на події.

Шоу-програма: інтерактивні розваги на весілля

Правильна організація свят: яке шоу на весілля сподобається гостям. Гумор, шаржі, танці та майстер-класи - оригінальний підхід до вибору святкової шоу-програми.

Миттєвий друк: фотографії та фотомагніти на весілля

Чим здивувати гостей заходу: замовляємо швидкий друк фото і фотомагнітів на весілля. Експрес-друк на заході. Оформлення стенду з весільними магнітами, презентація фотографій.

Паперове шоу на весіллі: прості радощі

Що потрібно для паперового шоу на весіллі. Папір і обладнання для паперового шоу. Додаткові ефекти для весільних розваг та безпека гостей свята.

Шоу на весілля: вибираємо артистів грамотно

Замовлення артистів на весілля. Вибір шоу-програми: фаєр-шоу, фокусник, бармен-шоу і т.д. Поради щодо вибору програми розваг на весілля.

Ідеї ​​для парубочої вечірки: оригінальне прощання з холостяцьким життям

Оригінальний сценарій парубочого вечора: екстремальний відпочинок для чоловічої компанії, квест на холостяцькій вечірці. Картинг, пейнтбол або геймерський турнір на мальчішнік.

Весільний SDE кліп: відеоподарунок гостям і молодятам

Як знімають Same Day Edit відео на весілля. Навіщо потрібен весільний SDE кліп.

Незвичайні розваги на весілля. Частина 1

5 захоплюючих і незвичайних розваг для ваших гостей на весіллі: казино на весілля, настільні ігри, весільна лотерея та багато іншого.

Флешмоб на весілля: ідеї веселих розваг для гостей

Флешмоб: особливості організації та проведення. Танцювальний флешмоб на весіллі та інші ідеї для святкової масової акції.

Як вибрати фаєр-шоу на весілля: інформація про розвагу, поради молодим

Що таке фаєр-шоу: вибираємо вогняне шоу на весілля. Яке дійство може влаштувати театр вогню, і як забезпечити безпеку гостей. Ціна фаєр-шоу на весілля в Україні

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь