Вхід Реєстрація

Образ нареченого

Костюм нареченого на весілля 2024: тонкощі створення образу

Чоловічі весільні костюми 2024 року: білий, чорний або кольоровий. Вибираємо смокінг на весілля та думаємо над другим святковим образом. Поради експертів в огляді тенденцій.

Весільний костюм нареченого 2023: модні поради та тренди

Весільний костюм нареченого: основні тренди сезону 2023 року. Монохромний, пісочний весільний костюм. Вінтажний весільний лук для нареченого.

Весільний костюм нареченого 2021: модні ідеї

Костюм нареченого: секрети створення бездоганного образу в 2021 році. Модний весільний костюм: фрак і slim fit, вінтаж та мілітарі, принти і тканини.

Костюм на весілля 2020 та інші "фішки" образу молодого

Вибираємо костюм на весілля в 2020 році: модні ідеї для вбрання, аксесуарів та взуття. Костюм в клітинку, англійський костюм, білі сорочки і взуття в італійському стилі.

Бутоньєрка для нареченого: вибираємо весільний аксесуар

Бутоньєрка нареченого: походження та значення аксесуара. Як вибирати бутоньєрку на весілля. Види квіткових композицій для молодого.

Весільний костюм восени: затишний стиль нареченого

Весільний костюм нареченого: класика і кежуал. Аксесуари для осіннього стилю нареченого: головні убори, взуття, шийні хустки та ін.

Чоловічі стрижки: сучасний образ нареченого

Яку чоловічу стрижку зробити на весілля. Чоловічі стрижки і форма обличчя: кому що пасує. Зачіски для чоловіків на коротке, середнє і довге волосся.

Стиль нареченого: яке чоловіче взуття на весілля вибрати

Класичні чоловічі туфлі. Взуття нареченого: броги, оксфорди або дербі. Кежуал стиль на весілля: лофери, мокасини, кросівки.

Запонки - вишуканий аксесуар для нареченого

Які запонки купити на весілля. Види аксесуарів для чоловічої сорочки: срібні, золоті запонки, запонки-механізми, тематичні.

Чоловічі аксесуари на весілля: деталі в образі нареченого

Огляд найбільш важливих та стильних чоловічих аксесуарів. Краватка під весільний костюм, краватка-метелик для нареченого, запонки, годинник та інші модні деталі.

Весільний чек-лист для нареченого: з чого він складається і коли розпочинати підготовку його пунктів?

Список весільних справ для нареченого. Підготовка до весілля за 4 місяці. Безкоштовний повний чекліст для нареченого перед весіллям.

Стильний образ нареченого: сучасні тренди

Сучасні стильні ідеї весільного костюму нареченого. Костюм-трійка, вільний стиль нареченого, особливості поєднання кольорів, чоловіче взуття для весілля.

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь