Вхід Реєстрація

Стилі весілля

Весілля для двох: ідеї для свята без гостей

Весілля для двох: як і де відзначити. Весілля для двох за кордоном: що врахувати, які образи вибрати, який декор замовити. Секрети свята без гостей.

Рустик весілля: вишукане свято в сільському стилі

Рустик весілля: особливості стилю і способи його реалізації. Рустикальне торжество в деталях - від вибору локації і декору залу до солодкого столу!

Весілля в стилі бохо: естетика богемності, свободи і любові

Весілля в стилі бохо: як продумати і реалізувати все до дрібниць. Весільна сукня в стилі бохо, образ нареченого, декор, флористика бохо шик.

Колір весілля: ідеї для осіннього та зимового свята 2020/2021

Модні кольори осінь-зима 2020-2021 за версією Pantone. Який вибрати колір для весілля в 2020. Кольори на весілля: ідеї оформлення.

Весілля 14 лютого: декор на День Святого Валентина

Весілля в День Святого Валентина: ідеї оформлення свята кохання. Як прикрасити весільний зал 14 лютого, чим наповнити кенді-бар і т.д.

Стилі весіль на будь-який смак: інструкція для наречених

Стилі весіль і їхні характерні риси. Організація свята і вибір кольору. Тематика весілля: ідеї для неординарного святкування.

Колір року 2020: оформлення весілля у відтінку Classic Blue

Модне оформлення весілля 2020 у відтінку "класичний синій". Як створити образи, оформити зал, підготувати флористику в модному кольорі 2020 Classic Blue.

Весілля в смарагдовому кольорі і модний відтінок Forest Biome

Весілля в смарагдових тонах: від образів наречених до фотозони і солодкого столу. Модний колір осінь-зима 2019-2020 Forest Biome і весілля в зелених тонах.

Весільна вечірка: особливий формат затишного свята

Маленьке весілля: ідеї для організації свята у вузькому колі. Весільна вечірка: від вибору стилю свята до їжі і розваг.

Колір весілля 2020: модні відтінки сезону весна-літо

Тренди 2020: модні відтінки на думку інституту Pantone. Колірна гамма весілля 2020: від червоного і синього до сяючого білого!

Лавандове весілля з модним відтінком Grapeade

Лавандове весілля і колір Grapeade. Модне оформлення в стилі Прованс. Ідеї ​​для образів наречених, декору місця торжества, церемонії та подарунків.

Весілля в червоному кольорі Biking Red: ягідне задоволення

Модний колір палітри Pantone осінь-зима 2019-2020: Biking Red. Весілля в червоному кольорі: ідеї стилю і декору. Ягідне весілля.

Свято в форматі "звана вечеря": все про меню на весілля

Як підготувати меню на весільний стіл. Весілля в форматі "звана вечеря": особливості проведення та складання грамотного банкетного меню.

Зелене весілля в модному відтінку Terrarium Moss

Оформлення весілля в зелених тонах. Оформлення залу: зелений декор на столи, фотозона на природі. Образи молодих, наповнення і декор солодкого столу.

Весілля в синьому кольорі: благородний Princess Blue

Організація весілля в синьому кольорі: ідеї для оформлення залу, образів наречених і гостей, їжі та подарунків. Модний колір - Princess Blue.

Більше порад

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь