Вхід Реєстрація

Весільний декор

DIY: весільні композиції на стіл своїми руками

Композиції на столи гостей: як зберегти квіти свіжими і розташувати їх красиво. Додатковий декор: вази, номери на столи та ін.

Оформлення весільного столу: ТОП кращих композицій

ТОП ідей з оформлення столів гостей на весілля. Квіткові композиції на столи гостей, тематичні ідеї, їстівний декор та ін.

Стильне свято: весільний декор, прикраси, оформлення залу

Оформлення залу, фотозони, арки для церемонії: оригінальні ідеї. Стильні декорації з дерева, тканини, пінопласту та інших матеріалів від Manific Decor.

Осіння фотозона: незвичайні варіанти весільного декору

Фотозона на весілля восени: оформлення книгами, фруктами, дерев'яним декором. Осіння фотозона на природі і в приміщенні.

Оформлення залу на весілля: ТОП ідей для свята мрії

Оформлення залу на весілля: гарні і модні ідеї для кожної зони святкування. Оздоблення весільного столу, фотозони, кенді-бару та ін.

Оформлення фотозони для весняного весілля

Оформлення фотозони на весняне весілля: квіткова стіна, фотозона з квітів. Куточок для фотосесії на вулиці і в приміщенні

Весілля 14 лютого: декор на День Святого Валентина

Весілля в День Святого Валентина: ідеї оформлення свята кохання. Як прикрасити весільний зал 14 лютого, чим наповнити кенді-бар і т.д.

Стилі весіль на будь-який смак: інструкція для наречених

Стилі весіль і їхні характерні риси. Організація свята і вибір кольору. Тематика весілля: ідеї для неординарного святкування.

Колір року 2020: оформлення весілля у відтінку Classic Blue

Модне оформлення весілля 2020 у відтінку "класичний синій". Як створити образи, оформити зал, підготувати флористику в модному кольорі 2020 Classic Blue.

Є тренд: сухоцвіти - наймодніша прикраса весілля

Сухі квіти - модний тренд оформлення весіль. Як використовувати сухоцвіти в складанні букета нареченої, декорі залу на весілля, створенні фотозони т.д.

DIY: весільний декор на Хелловін з гарбуза

Весілля в стилі Хелловін: красиві і прості способи оформлення осіннього свята. Весільний декор на Хелловін з гарбуза: книга побажань, композиції на столи і т.д.

Весілля в смарагдовому кольорі і модний відтінок Forest Biome

Весілля в смарагдових тонах: від образів наречених до фотозони і солодкого столу. Модний колір осінь-зима 2019-2020 Forest Biome і весілля в зелених тонах.

Декор весілля 2020: прості секрети гарного свята

Ідеї оформлення весілля в 2020 році. Весільна флористика та декор весілля 2020. Мода на мінімалізм, екологічність, масивність та ін.

Лавандове весілля з модним відтінком Grapeade

Лавандове весілля і колір Grapeade. Модне оформлення в стилі Прованс. Ідеї ​​для образів наречених, декору місця торжества, церемонії та подарунків.

Універсальні ідеї для оформлення залу на весілля

Оформлення весілля та декор залу. Кращі ідеї, які дозволять зробити оформлення весільного залу унікальним і незабутнім.

Більше порад

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь