Вхід Реєстрація

Оформлення весільного столу: ТОП кращих композицій

Зробити свято виразним, відобразити стиль весілля і його концепцію в кожній деталі мріють всі молодята. Адже весілля - це свято краси і досконалості! Оформлення урочистості вимагає від організаторів почуття смаку і терпіння в пошуках всього необхідного для декору. Цей матеріал ми присвятимо важливій "родзинці" в оформленні залу, а саме - центральним композиціям на столи гостей. Оформлення весільного столу, його оздоблення - обличчя вашого свята! Розповімо, як зробити його бездоганним.

Центральні композиції на столи гостей

Оформлення столів на весілля і його складові

Більшу частину банкету ваші гості проведуть, насолоджуючись частуваннями і піднімаючи келихи за ваше щастя та добробут. Безсумнівно, в першу чергу, вони будуть оцінювати їжу, але і декор столу обов'язково отримає відгук. Дуже важливо, щоб оформлення столів на весілля відповідало загальному стилю, було його відображенням, мініатюрою. Як правило, такий декор включає в себе:

Композиції та номери на столи: ідеї оформлення

Декор весільного столу: текстиль, посуд, квіти фото

Поговоримо детальніше про перші два пункти цього плану - флористику і тематичні прикрасах, які в комбінації створюють головний декор - весільні композиції на стіл.

 

Прикраси на весільний стіл: види центральних композицій

Варто лише раз поглянути на банкетний зал, і неодмінно звернеш увагу на розстановку і декор столів. Не прикраси на стінах і підлозі привертають найбільше уваги, а гармонія в оздобленні місць, які незабаром займуть ваші рідні та друзі.

Створення композицій з квітів на столи для весілля

Оформлення столів на весілля: дизайн композицій

Композиції на столи гостей на весілля - це той прояв смаку та оригінальності, якому нас навчили західні декоратори. Прикрашати банкет можуть не тільки пляшки і страви, а й симпатичний декор! І особливо він важливий для створення гарних вражень і спогадів у вигляді фото та відео.

Пропонуємо розглянути всі найвідоміші варіанти, і вибрати те оформлення столів гостей на весілля, яке здається вам найбільш чарівним!

 

Композиції на столи гостей з квітів: високі конструкції

Форматом вашого торжества обрана звана вечеря, а натхненням послужили королівські весілля? Для вишуканого і просторого залу з досить високими стелями підійдуть високі квіткові композиції на столи. Їх однозначні плюси в тому, що основа високої конструкції (вази) не займає надто багато місця, і, підносячись над поверхнею, такий декор завжди буде в полі зору фотографів і відеооператорів.

Високі композиції на столи фото

Оздоблення весільних столів зеленню: ідеї

Оформлення столу квітами: букети

Застосування квітам в декорі столів може бути різним, і не обов'язково прагнути зробити щось масштабне. Традиційні квіткові композиції у вигляді букетів в вазах, горщиках, банках завжди виглядають добре. Не варто думати, що цей варіант занадто передбачуваний і стандартний: успіх залежить від краси флористики, вдалого поєднання кольорів і рослин, краси ваз! Постарайтеся досягти гармонії кольору і форми.

Квіти у вазі на весільний стіл: фото

Квіти в ящику

Якщо стиль весілля дозволяє зробити оформлення неформальним, затишним, домашнім, забудьте про кришталеві вази, кераміку та скло! Квіти в дерев'яному ящику - це той варіант оформлення, який пожвавить ваше свято, зробить його теплим! Особливо ідея хороша для торжества в стилі рустик або лофт, літньої і осінньої події.

Весільна флористика: квіти в дерев'яних ящиках фото

Еко тренди: рослини в горщиках

Все популярнішим стає екологічний стиль весілля, який вимагає і від молодих, і від гостей дбайливого ставлення до навколишнього світу. Якщо ви хочете, щоб і ваше свято слідувало еко трендам, виберіть в якості центральної композиції рослини або квіти в горщиках. Такі прикраси послужать вам не тільки в святковий день: після заходу ви сміливо можете прикрасити ними будинок. Для цього вибирайте рослини не тільки під концепцію свята, а й під інтер'єр житла. Добре виглядатимуть кактуси, сукуленти, самшит, лаванда, декоративний мох.

Еко композиції на весільні столи: рослини в горщиках фото

Декор на столи та мох: ідеї 

Сухоцвіти

Не одними лише домашніми рослинами можна продемонструвати екологічність святкування. Творчу свободу надає використання композицій на столи гостей з сухоцвітом. Їхня краса в розмаїтті видів, стійкості, а ще - в гнучкості. Остання проявляється в тому, що більшість сухоцвітів добре піддаються фарбуванню і вписуються в абсолютно різні весільні стилі.

Композиції на столи гостей на весілля з сухоцвітом

Флораріум

Справжнім модним трендом в останні роки стало використання в оформленні залу і інших святкових локацій флораріумів. Флораріум - це такий тераріум для рослин. Найчастіше він зроблений зі скла або прозорого пластику, але нерідко столи гостей прикрашають композиції з використанням одного лише каркаса (без скляних стінок). Це дозволяє квітам, зелені, і іншому декору гарно виступати за межі нестандартної вази. Флораріуми прекрасні, завдяки своїй лаконічності і різноманітності форм: можна вибрати кулю, куб, піраміду, тетраедр.

Флораріуми для декору столів гостей фото

Закриті флораріуми з квітами, свічками: ідеї

Гірлянди з квітів і зелені

Якщо на вашому святі не буде багато столів для гостей, а, наприклад, лише один або два, зверніть увагу на варіант оформлення столів на весілля зеленими гірляндами або поєднаннями зелені та квітів. Цей варіант декору прекрасно підходить для весіль під відкритим небом. Він створює враження, ніби природа знаходить продовження в святковій локації, а рослини і квіти розпускаються прямо на поверхні! Доповнять композицію свічки. Екологічною реалізацією цієї ідеї буде використання витких рослин в горщиках. Розташувати діжки або вазони можна біля посадочних місць і відповідно прикрасити.

Гірлянди з рослин та квітів: настільний декор фото 

Центральні композиції і підвісний декор

Доповненням до попереднього пункту буде створення оригінальних підвісних конструкцій з живих квітів, зелені, витких рослин. Такі гірлянди зроблять вашу локацію куди більш цікавою в плані використання простору, дозволять створити майданчик для розміщення додаткового освітлення. Адже підвісний декор добре поєднується з лампочками, ліхтариками, діодними гірляндами, свічками. Особливо актуально це для свята на відкритій місцевості, весілля лофт або мінімалізм.

Настільний і підвісний декор на весілля фото

Тематичне оформлення

Не тільки стилі, але і теми впливають на оформлення весільного столу. Якщо ви організовуєте тематичне торжество - наприклад, на тему подорожей, космосу, Нового року, певної культури - постарайтеся максимально розкрити ідею в центральних композиціях. Це не означає, що квіти використовувати не можна: задіяти флористику варто обов'язково, але її буде недостатньо. Знадобляться фігурки, статуетки, вироби, символи - причому, в кількох примірниках!

Декор на столи гостей в морському стилі фото

Центральні композиції на тему подорожі: ідеї

Ретро стиль

Ретро можна було сміливо зарахувати до тематичних прикрас, але ми вважаємо, що старі речі заслуговують окремої категорії! Насправді, різні цікавинки з минулого не обов'язково повинні прикрашати лише ретро весілля. Старі книги в гарних обкладинках, годинник, фігурки можуть стати відмінним доповненням до квітів на святі без чіткої стилізації. Особливо такі прикраси виглядають гарно на незвичайних локаціях для святкування.

Настільні декорації в ретро стилі: ідеї з книгами

Мінімалізм

Якщо вам не подобаються надмірності і ви не любите захаращувати простір, шукайте натхнення для декору столів гостей на весілля в стилі мінімалізм. Відмінно виглядатимуть кілька однакових за стилем і кольором, але різних за формою ваз з однією квіткою або невеликою кількістю квітів. Також реалізувати концепцію мінімалізму можна за допомогою монохромності, одного кольору або відтінку - і у флористиці, і в іншому декорі.

Весільні композиції в стилі мінімалізм: фото

Їстівні прикраси для столу на весілля

Фрукти, овочі та ягоди можна було б теж зарахувати до тематичного оформлення, але не варто недооцінювати такі композиції. Їстівне, останнім часом, тісно переплітається з флористикою, а то і зовсім замінює її. Соковиті, смачні, апетитні прикраси - те, що треба вашому літньому або осінньому святу!

Фруктовий декор на весілля: лимони фото

Композиції з фруктів і квітів для оформлення залу: ідеї

Вибір не буде простим, ми знаємо. Але ваш особливий день вартий того, щоб підібрати щось неординарне і витратити час на створення найкращого декору!

Кількість переглядів: 4563
Дата редагування: 2020-05-04

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь