Вхід Реєстрація

Свято в форматі "звана вечеря": все про меню на весілля

Весілля сьогодні - це не обов'язково традиційний банкет, коли столи буквально ламаються від їжі. Хтось проводить вечірку з фуршетом і шведським столом, хтось пікнік з барбекю. Але все більшою популярністю в світі користуються вишукані весілля в форматі "звана вечеря". Головною особливістю такого свята є прагнення молодят задовольнити смаки всіх гостей. Як виглядає весілля в стилі "звана вечеря", як оформляють весільне меню, як зробити все правильно і в чому можна помилитися - дізнайтесь!

Що таке "звана вечеря": особливості незвичайного застілля

Звана вечеря - це такий формат банкету, про який гості сповіщаються заздалегідь. Для організаторів важливо не просто запросити людей на захід, а вивідати їхні смаки і вподобання, щоб постаратися задовольнити їх. Якщо на вашому весіллі збереться дуже різна за своїми життєвими переконаннями і поглядами на їжу публіка, такий формат - ідеальний варіант.

весільне меню

Відмінною рисою званої вечері, в порівнянні з традиційним банкетом або фуршетом, є наявність весільного меню. Тобто, банкетне меню гості бачать в самому початку свята, ще до того, як встигли щось скуштувати. Кладуть меню на весільний стіл - прямо на тарілки або біля них. По-перше, картки містять вичерпну інформацію, яка дозволяє гостю "розподілити сили" - від закусок до десертів. По-друге, правильне банкетне меню для такого нестандартного застілля має неодмінно містити варіанти страв: наприклад, щоб вегани могли вибрати страви без м'яса, а м'ясоїди насолодитися м'ясними стравами.

Банкетне меню: як правильно вибрати страви на весільний стіл

Ви, як господарі свята, можете вибирати абсолютно будь-які страви, зокрема ті, які подобаються саме вам або вашим рідним. Але часто серед запрошених є ті, чиї смакові вподобання ми не знаємо. В такому випадку, звана вечеря - ідеальний формат застілля. Розповімо, що важливо врахувати, щоб меню на весілля сподобалося і підійшло кожному з присутніх:

звана вечеря весілля

Весільний стіл: презентуємо банкетне меню

Оформлення весілля дуже турбує молодят, саме в нього вони вкладають найбільше грошей, саме оформлення справляє найбільше враження на гостей. Меню на весільний стіл - це модно і красиво. Представляючи гостям картки, на яких розписане банкетне меню, ви даєте їм найцінніше - можливість вибору. Не сумнівайтеся: торжество, де меню зі стравами надається гостям, завжди отримує більше позитивних відгуків від запрошених!

Ось кілька нюансів, які радимо враховувати при створенні та оформленні меню на весілля:

меню на весільний стіл

Який би формат для весілля ви не вибрали, пам'ятайте, головне - якість страв!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 2868
Дата редагування: 2020-02-26

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь