Вхід Реєстрація

Комфорт гостей весілля: тонкощі розміщення запрошених

Гості весілля - це не завжди одні лише рідні та друзі, які живуть з молодятами в одному місті. Серед запрошених на весілля можуть бути й іноземці. І їх знайомство з вашим святом починається не в РАГСі і не на церемонії вінчання, а з комфортного розміщення в готелі, квартирі або заміському будинку.

Куди можна поселити гостей весілля

Поширена в світі практика - це коли гості самостійно оплачують свій переліт або поїздку на іншому транспорті, а також готують подарунок для наречених. Але розміщення в готелях міста, де відбудеться весілля, зазвичай оплачують молодята. При цьому, все ж готель - не єдине місце, куди можна поселити приїжджих. Ось кілька варіантів, які радимо розглянути:

гости на свадьбе из других городов

Ресторан при готелі: кращий варіант розміщення гостей весілля

Якщо ви вибрали для свого торжества ресторан при готелі, знайте: ви близькі до прийняття найбільш правильного рішення. Банкетний зал при готелі, де живуть гості - це зручно. Вам не доведеться складати складну логістику весілля, шукати транспорт, переживати про те, коли і як запрошені з-за кордону будуть добиратися до свого номера після свята.

отель для свадебных гостей фото

Правила бронювання готелю для гостей: на що звернути увагу

Чи виберете ви ресторан при готелі або ж вирішите поселити гостей весілля в іншому місці - важливо враховувати деякі важливі моменти:

неместные гости на свадьбе фото

Програма для гостей: що продумати крім поселення

Гості весілля, які приїхали з-за кордону потребують уваги і допомоги. Нареченим важливо не тільки отримати користь з приїзду друзів або рідних для себе, а й подбати про приємні враження приїжджих.

аптечка для приезжих гостей фото

предметы первой необходимости в отеле

Бажаємо, щоб гості весілля, що приїхали з інших міст і країн, залишилися задоволені вашим прийомом! Зробіть все так, як хотіли б, щоб зустрічали вас!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 1827
Дата редагування: 2019-07-30

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь