Вхід Реєстрація

Навіщо потрібен список гостей і як його скласти

Список гостей на весілля - справа тонка. Перш, ніж вам вдасться скласти кінцевий варіант, доведеться пережити обговорення і суперечки з близькими, зважування всіх "за" і "проти", підрахунок весільного бюджету та інші випробування. Поспішаємо вас втішити, що майже нікому не вдається з першої спроби скласти список гостей. Постараємося допомогти вам рекомендаціями: читайте і дізнаєтеся - навіщо потрібні списки запрошених, кого і хто може запрошувати на ваше свято, а також найскладніше - кого можна сміливо не кликати на весілля!

Що потрібно для весілля: список гостей як основа планування

Організація весілля - процес мультизадачний і складний. Якщо хочете навести порядок зі справами, максимально точно розрахувати витрати і уникнути ексцесів на самому заході - плануйте. А список запрошених - це якраз та база, від якої вам доведеться відштовхуватися в цій тривалій і кропіткій справі.

список гостей на весілля

Отже, список гостей допомагає зрозуміти, що потрібно для весілля:

Якщо все назване вище враховано згідно зі списком гостей на весілля, ви отримаєте досить точне уявлення про витрати. А така інформація дозволить вам обчислити залишок у весільному бюджеті і запланувати інші важливі моменти - наприклад, музику, шоу-програму, послуги ведучого.

як скласти список гостей на весілля

Хто повинен формувати список запрошених?

Усім знайомий вислів: "Хто платить, той і музику замовляє". Щоб звести до мінімуму всі непорозуміння і приймати рішення самостійно, у вас є кілька варіантів вирішення проблеми:

Весілля - це свято наречених, тому вирішальне слово завжди має залишатися за ними. Що ж стосується стосунків всередині пари, то тут теж є нюанси з приводу складання списку на весілля.

Як би там не було, серед запрошених не повинно бути людей, при зустрічі з якими у вас виникають дивні думки: "Що він/вона тут робить?" Або ще гірше: "Хто це?"

список гостей на весіллі поради

Список гостей на весілля: кого можна виключити

Весілля - гроші, а не місце для реверансів, знаків ввічливості і запрошень у відповідь. Оточіть в важливий день себе тільки тими людьми, які можуть радіти разом з вами змінам, що відбуваються у вашому житті! Для того, щоб вам було легше розібратися, ділимося списком людей, яких можна не включати в список запрошених.

Також, якщо це не передбачено форматом свята, ви можете попросити гостей не брати з собою дітей. Зовсім необов'язково запрошувати на весілля когось у відповідь: наприклад, колись ви були присутні на весіллі однокласника, а тепер - з почуття обов'язку - кличете його, хоча стосунки ваші складно назвати дружбою.

Організація весілля - це складний процес, який неможливий без прийняття рішень. Поводьтесь відповідально і чиніть так, як підказують вам ваш розум і серце!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 4296
Дата редагування: 2019-07-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь