Як правильно та зручно розсадити гостей на святі

 

На весілля важливо гостей правильно розсадити, для того, аби їм було добре видно молодих, а також аби могли безперешкодно спілкуватися з людьми своєї вікової категорії. Згадайте весілля, де ви через непродумане розсадження гостей потрапляли у коло старших людей чи незнайомих. Адже грамотне розсадження гостей сприяє створенню радісного настрою на святі. 
Є 5 різних видів посадки гостей. В Україні найчастіше на весіллях столи ставлять буквою «П». Розташування столів таким способом є зручне, адже дає можливості розмістити велику кількість гостей і економити простір у невеликих залах. Але має такий недолік – незручно пересуватися між столами і не зі всіх кутів добре видно молодих. У центрі повздовжнього столу сидять молоді, ліворуч від молодого розміщують його свідків  і батьків, а по праву руку від молодої – її свідків і батьків. Таким чином і розміщують гостей – лівий перпендикулярний стіл – гості молодого, а правий – молодої. 

Також на весіллях зустрічається розташування столів у формі букв «Г», «Т» і «Ш», все залежить від параметрів залу і кількості запрошених гостей. 
Один довгий стіл. Весільні столи складають в один довгий. Таке розташування столів практикується на святкуванні весіль на природі. Розміщують гостей за принципом вікової категорії один навпроти іншого.

Окремі прямокутні столи. Таке розташування передбачає кілька окремих прямокутних столів, які розташовані не перпендикулярно до столу молодих, а під кутом і симетрично один до одного. Це створює кращий огляд гостям, дає змогу розсадити їх за принципом приналежності до сторони нареченої або нареченого. У центрі залишається місце для танців. 
Європейське розташування. Таке розташування припускає розставлення кількох невеликих столиків на 6-9 осіб навколо столу молодят. Основною перевагою такого розташування столів є те, що за один стіл можна посадити цілу сім’ю, компанію, друзів, співробітників тощо. 
Один круглий стіл. Таке розсаджування практикується для невеликого весілля до 20 чоловік. Круглий стіл має перевагу, що усі зможуть бачити молодих, ніхто не сидітиме до них спиною і усі гості можуть між собою спілкуватися. 

 

 

Кількість переглядів: 488
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Кенді-бар на весілля: чим наповнити солодкий стіл восени

Тестовий текстовий текст

Колір весілля 2020: модні відтінки сезону весна-літо

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь