Вхід Реєстрація

Розрахунок алкоголю на весілля: проста математика для наречених

А з яким словом у вас асоціюється "весілля"? Якщо перше, що приходить вам в голову - це колосальні витрати, ця стаття для вас обов'язкова до прочитання!

Навіть якщо ваш весільний бюджет не надто обмежений, радимо все одно з розумом підходити до складання меню, покупки додаткової їжі, солодощів і, звичайно, до придбання алкоголю. Давайте ж розберемося, як правильно розрахувати кількість алкоголю на весілля відносно кількості запрошених.

розрахувати алкоголь на весіллі

Хто і що буде пити - невідомо

Нерідко наречені намагаються розпитати гостей заздалегідь - що вони планують пити на весіллі. Припустимо, дізнатися у рідних і друзів - не складно, але завжди є низка запрошених, до яких з таким питанням підходити не дуже зручно.

У таких випадках варто взяти абсолютно різний алкоголь і розрахувати його на кожного гостя. Якщо враховувати стать гостя, варто брати за основу такі цифри:


Помножте кількість алкоголю на кількість гостей і розділіть на місткість пляшки. Нагадаємо, що в одній пляшці горілки 0.5 л, в пляшці вина - 0.7 л, а в пляшці шампанського - 0.75 л.

розрахунок алкоголю

Безумовно, округляти варто в більшу сторону і, якщо бюджет дозволяє, можна додати запасну випивку - оптимально по 2 пляшки кожного виду алкоголю.


Розрахунок алкоголю на весілля згідно з опитуванням гостей

Якщо вам вдалося опитати гостей і дізнатися, яким напоям вони надають перевагу і що саме планують пити на вашому святі, розрахунок буде трохи іншим.

Якщо брати не розділяючи гостей за статтю - щоб усім вистачило і, в разі чого, залишилося - варто вести наступний розрахунок: міцні напої - горілку, коньяк, віскі і т.п. беруть по половині пляшки на людину. Вина трохи більше половини пляшки на людину. А шампанського - третина пляшки на гостя.

скільки алкоголю на людину

Існують і усереднені значення, якщо ви хочете добитися максимальної точності і не витратити зайвого. В такому випадку все ж слід звернути увагу на стать гостя.

Загальний обсяг випитих міцних напоїв на весіллі для чоловіків приблизно становить 300 грамів, вина - 550 грамів. Для жінок - 200 грамів міцного напою або 450 грамів будь-якого вина. Шампанське, з розрахунку на перший тост, беруть орієнтовно по 150 грамів як для чоловіків, так і для жінок.


Ніколи не буде зайвим взяти пару пляшок випивки про запас, але якщо ви хочете максимально точно розрахувати свої витрати на алкоголь на весілля - користуйтеся нашими практичними рекомендаціями!

 
Кількість переглядів: 11796
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь