Як вибрати ресторан на весілля. Частина 2

Після того, як ви зробили первісне онлайн-дослідження ресторанів і заповнили табличку, весільні координатори радять почати огляд з тих місць, які вам попередньо сподобались найбільше. Задайте собі кілька ключових питань:

 • Чи можу я дозволити собі це місце?
  Подивіться, що входить в цю суму, і чи можна її якось зменшити. Якщо, все ж таки, заклад для вас дорогий, не мучте себе – шукайте інший варіант. Краще вкластися в обмежений бюджет, ніж потім ще рік віддавати борги.
   
 • Чи вільне це місце на потрібну мені дату?
  Деякі заклади мають на своєму сайті онлайн-календар, де ви можете переглянути вільні дати. Коли будете оглядати заклад, уточніть у адміністратора вашу дату ще раз, тому що іноді на сайті інформація може не відповідати дійсності.

 • Чи відповідає потужність цього закладу кількості запрошених гостей?
  Іноді адміністратори закладу кажуть, що у зал вміщується потрібна вам кількість людей тільки для того, щоб не втратити вас, як клієнта.  Щоб непомітно з'ясувати, скільки людей насправді може вмістити бенкетна зал, запитайте в адміністратора: "Яка кількість гостей найбільш комфортно розміщується у цьому залі?" Вам і гостям має бути зручно не тільки сидіти за столом, а й пересуватися по залу, танцювати.

 • У якому стилі інтер’єру цього закладу?
  Чи є якісь декорації, де знаходиться сцена або місце для музикантів, музикальна апаратура? Чи є якісь типові варіанти розстановки столів і розсадки гостей? Чи є додаткове освітлення?

 • Розташування ресторану.
  Вам потрібно буде забезпечити всім гостям трансфер до ресторану. Врахуйте віддаленість ресторану від міста. Якщо заклад знаходиться у центрі  міста, з’ясуйте, чи дозволяє дорожній рух під’їхати транспорту прямо до ресторану і чи є в ресторану паркінг. Трансфер може складати значну частину вашого бюджету на бенкет, тому варто все продумати заздалегідь.

 • Чи має цей заклад будь-які обмеження по меню? Часом ресторани змушують вас обирати тільки те, що є в меню, і, якщо заклад позіціонує себе як ресторан з ексклюзивними стравами, то це значно збільшить ваш бюджет. Або ресторан не хоче готувати нічого, крім страв кухні, на якій спеціалізується, а якщо і погоджуються, то за додаткову плату. Такого варто уникати. Повірте, є багато ресторанів, які смачно приготвують те, що ви замовите.

 • І, нарешті, останнє питання: чи підходить це місце в цілому для вашого весілля? Це, насправді, складне питання. Воно частково десь не рівні шостого чуття. Сподіваємось, воно у вас є. Якщо ви тверезо оцінили заклад і він відповідає усім вашим критеріям, якщо ви відчуваєте, що це саме те, що ви хотіли, - сміливо бронюйте цей ресторан на весілля!

Кількість переглядів: 123
Дата редагування: 2019-07-24

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Весілля в смарагдовому кольорі і модний відтінок Forest Biome

Тестовий текстовий текст

Весільні сукні для повних: вибираємо правильну модель

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь