Вхід Реєстрація

Декілька ідей для неординарного весілля

 

Весілля – це найважливіша подія для кожної людини. Тому молодята прикладають максимум зусиль, аби воно було незабутнім і запам’яталося на все життя. Але, як відомо, для організації такого весілля потрібно багато сил.  Тому у цій статті, розповімо як організувати незабутнє весілля.

У лісовій казці. Весілля можна організувати у лісі, таким чином заощадите на оренді залу. Молодята можуть переодягнутися у вбрання лісових принца і принцеси, чи фей. Гостям можна запропонувати підібрати наряд до обраної легенди. 

У замку. У країні є багато занедбаних замків чи руїн, де можна організувати весілля. Або замовити зал у ресторанах, які діють при палацах та оборонних спорудах. Можна організувати лицарські бої, обряди коронування та бали. 

У гостях у русалки і водяного. Весілля можна відсвяткувати у морських і річкових мотивах. Якщо придумати цікавий сценарій і усе детально продумати, то вийде незабутнє весілля.
На Олімпі. Для тих, хто любить гори, то може відсвяткувати весілля у стилі богів Олімпу на одній з Карпатських гір. 

У небі. Незабутнє свято буде на повітряній кулі. Хоч вона є невеликою і маломісткою, зате відчуття від такого весілля запам’ятають на все життя.

Кожен обирає собі організацію весілля за своїми смаками і уподобаннями, але не потрібно забувати, що добре продуманий сценарій це половина успіху події.  

Кількість переглядів: 469
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь