Вхід Реєстрація

Небесні ліхтарики на весіллі

 

Романтичним завершенням весілля є запуск небесних ліхтариків. Це не лише феєрично, а й може замінити феєрверк, адже є набагато дешевшим. Небесний ліхтарик це циліндр виготовлений з паперу до якого прикріплений пальник, який розігріває повітря у циліндрі і згодом ліхтарик піднімається у гору. Вага такого пристрою 200-250 грам, а палива у пальнику є на 15 хвилин польоту, за цей час ліхтарик піднімається на висоту 200-500 метрів. Батьком таких «світлячків» вважають китайського генерала Чжуге Ляну, який вперше такі пристрої використав у 3 столітті нашої ери для попереджання про наступ ворогів. А також військові використовували небесні ліхтарики для залякування недругів, які вбачали у них дивних створінь і вияв небесної кари. Сучасні китайці винахід генерала використовують на різних святах, весіллях і вірять, що запущені «світлячки» приносять не лише радість, а й удачу і здійснення мрій. 

Українські наречені перейняли китайську традицію, але трохи вдосконалили. На весіллях запускають молодята лише один ліхтарик у вигляді великого серця, або молоде подружжя спільно з гостями запускають у небо кілька «світлячків». 

Найчастіше на весіллях молоді разом із гостями пишуть своє бажання на ліхтарику і запускають його у небо, таким чином вірячи, що він донесе його до вищих сил і мрія збудеться. У Азії вважають, якщо молоді запустять у небо ліхтарик і при цьому тричі зізнаються один одному в коханні, то будуть жити у щасті усе життя. А якщо це зробити сім раз – то молоді будуть разом і у наступних реінкарнаціях. Ліхтарики можна запускати як і в день, так і в ночі, просто коли темно вони виглядають гарніше. 

Запускати «світлячки» не важко, це під силу навіть дітям. Коли ви плануєте запалювати на власному весіллі небесні ліхтарики, то обов’язково потрібно пам’ятати про правила безпеки і не організовувати такий захід поблизу будинків, ліній електропередач, аеропортів тощо. А також дотримуватися правил, які вказані в інструкції виробу.  
Запускати небесні ліхтарики можна не лише на весіллях, а й на річницях створення сім’ї. Адже китайці з давніх-давен вірили, що запускаючи «світлячки» щороку пара стає міцнішою і кохання їх спалахує з новою силою, тому що через вогонь очищується. Також вважають, що коли ліхтарик піднімається у небо, то він із собою забирає усі біди, страждання і хвороби, а приходить від вищих сил здоров’я, щастя, успіх і любов, а людина може почати життя з нового аркуша. 

 

Кількість переглядів: 856
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь