Вхід Реєстрація

Оформлення весіль світлом: вибираємо правильне освітлення

Освітлення на весіллі - це один з ключових пунктів технічного списку підготовки до свята. Розрахувати, яке світло і в якій кількості потрібне весільному фотографу і відеооператору для якісної зйомки, продумати освітлення для кожної зони свята і для всіх важливих моментів, на зразок розрізання торта або першого танцю молодих - все це дуже відповідальні завдання, з якими без професійної допомоги не впоратися.

Але перш, ніж ви підете шукати сервіси оренди світлового обладнання, прочитайте нашу статтю. Ми дамо вам слушні поради, якими з нами поділилися весільні фахівці, і розповімо про світло на весілля, як про сильний і стильний елемент декору свята.

Освітлення в залі для банкету: з чим ми маємо справу

Не хочете додаткових витрат в оформленні залу для торжества? Тоді підійдіть до вибору ресторану або кафе з усією серйозністю: будьте готові оцінювати не тільки інтер'єр, екстер'єр і меню, а й технічні можливості закладу. Кращі порадники для вас - вибрані фотограф і оператор. Вони вже точно знають про труднощі під час зйомки в закритих приміщеннях, і з радістю допоможуть вам оцінити локацію.

Загальні рекомендації щодо вибору залу з урахуванням його освітленості ми дамо вам просто зараз:

Освітлення на весіллі в якості декору

Світлове оформлення весілля - це один з найкращих і найсильніших прийомів для створення правильної атмосфери на святі. Залежно від того, якого емоційного ефекту ви хочете досягти, слід використовувати різну світлову апаратуру. Яку і де саме - розповімо.

Голлівудські лампочки

Один з найбільш стильних, шикарних і фотогенічних видів оформлення весіль світлом - це так звані голівудські лампочки. Вони можуть випромінювати теплий і холодний жовтий або білий колір (що прекрасно, для оформлення святкової вивіски, написів і букв на весілля), а також використовуватися для декору відкритого майданчика - для відпочинку та ігор. Ідеально підходять світлодіодні лампочки і для оформлення банкетного залу, особливо, якщо він досить темний. В такому випадку гірлянди з ламп розвішують по залу - над столами.

голівудські лампочки на весіллі

Неонові вивіски на весілля

Дуже красиво виглядає світло на весілля у вигляді неонового декору. Неонова вивіска може стати головною фішкою вашої весільної фотозони, а неонові літери (ваші імена, ініціали, дата весілля і т.д.) - прикрасити хол ресторану, вхід, сад, танцювальний майданчик.

неонові вивіски на весіллі

Ліхтарі на весілля

Найширше застосування має на святах таке світлове обладнання, як ліхтарі. Бувають вони абсолютно різними. Для оформлення залу можна використовувати підвісні ліхтарі з лампочками. Для виїзної, а особливо - вечірньої церемонії, просто незамінні ліхтарі з ручкою для перенесення, в яких замість ламп запалюють свічки. Свічки на весілля вдень ​​в них можна і не запалювати - в такому випадку елемент вийде чисто декоративним, а от ввечері вони будуть дуже функціональні: уздовж рядів стільців на церемонії або вздовж доріжок на відкритому майданчику весілля такі ліхтарі будуть прекрасно висвітлювати дорогу гостям і молодим, створюючи чарівну і романтичну обстановку.

ліхтарі на весіллі

Свічки для весілля

Атмосферу магії, затишку і романтики створять на вашому святі свічки для весілля. Важливо - подбати про безпеку гостей. Свічки повинні бути зафіксовані в підсвічниках і розташовуватися в недоступній зоні для маленьких гостей свята. Свічки на весілля використовуються на тільки в обряді запалювання сімейного вогнища, а й просто - в оформленні. Наприклад, якщо ви все-таки вибрали темний зал або просто хочете пізнього вечора створити в приміщенні чарівний настрій, свічками варто прикрасити столи гостей. До речі, для фото та відео таке рішення є дуже вдалим!

декор весілля свічками

Новорічні гірлянди

Новорічними ми назвали гірлянди для того, щоб було простіше зрозуміти, про що мова. А насправді, гірлянди можуть прикрасити ваше свято, незалежно від тематики та пори року його проведення. Використовуйте гірлянди в оформленні фону за молодятами, в фотозоні, декорі кенді-бару і т.д.

прикраса весілля гірляндами

Світлопроектор

Світло - це не тільки технічний засіб, але і основа одного з видів мистецтва. У якості розваги на весілля або просто - для краси, можна використовувати світлопроектор. Проектувати у весільному залі на стіни можна фото молодят, ролик love story, просто потоки світла або твори мистецтва. На танцювальному майданчику проектор дозволить створити зоряне небо.

світловий проектор на весіллі

Диско куля і інше світлове обладнання для танцмайданчика

У залі, під час банкету і привітань усілякі кольорові мигалки будуть абсолютно зайвими, а ось під час танцювальних перерв і дискотеки - стануть в нагоді. Диско куля порадує ваших гостей, а ще знадобляться прожектори, що пускають промені світла. Світломузика - це яскраво і весело!

світловий декор на весіллі

Світлове оформлення весілля додасть вашому святу виразності. Уникайте надміру і пам'ятайте, що для різних етапів торжества потрібне специфічне світло. Нехай ваше свято буде яскравим!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 2066
Дата редагування: 2019-07-25

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь