Вхід Реєстрація

Оформлення весільної церемонії: увага до деталей

Від наречених практично не залежить те, як буде проходити розписка в РАЦСі і вінчання в церкві, але кожна пара може реалізувати свої побажання під час виїзної церемонії. У цій статті ви дізнаєтеся, про що важливо не забути при організації весільної церемонії, в чому її переваги і який декор може знадобитися для оформлення місця виїзної реєстрації шлюбу.

Навіщо потрібна виїзна церемонія на весіллі?

Реєстрація шлюбу в РАЦСі - це важливо і урочисто, але на цьому заході все занадто офіційно і стандартно. Виїзна реєстрація - це повна протилежність звичайній розписці: тут є місце прекрасному музичному супроводу, зізнанням і клятвам, вільному вираженню емоцій і почуттів. Але на цьому переваги не закінчуються. Розглянемо ще кілька:

весільна виїзна церемонія фото

Організація виїзної церемонії

Хочете запам'ятати важливий момент в найдрібніших подробицях? Подбайте про деталі, розробивши стиль весільної церемонії і продумавши всі її етапи. Якщо ви вирішили організувати весілля своїми руками, наш список підказок дозволить нічого не забути. Якщо ж вам допомагає координатор або агентство - після прочитання нашої статті ви зможете бути впевнені, що все зроблено ідеально!

Арка на весілля

Під час виїзної реєстрації наречені стоять під аркою для церемоній. У різних культурах арка має різний сенс - наприклад, означає небосхил, де і вкладаються шлюби, вхід в новий будинок або нове сімейне життя. Важливо, щоб арка була виконана в стилі весілля і не зливалася з навколишнім середовищем. Від цього залежить краса майбутніх знімків і відео.

весільна арка фото

Стільці для виїзної церемонії

Ваші гості, звичайно, можуть і стояти під час церемонії, але якщо ви хочете забезпечити їм максимальний комфорт, продумайте посадочні місця. Стільці чи крісла для гостей - це чудовий інструмент для додання форми локації, а також додаткові можливості для реалізації концепції декору. Стільці в проході можна прикрасити квітами (така ж флористика, як на всьому весіллі або такі квіти, як ті, що використані в декорі арки), квітковими гірляндами, стрічками, кошиками і банками з декором. Уздовж стільців можна ставити свічки або викладати декоративні композиції, забезпечивши при цьому вільний прохід гостям. Виїзна церемонія з красиво розставленими стільцями буде чудово виглядати на фото і відео, особливо якщо на вашому святі планується весільна аерозйомка.

декор стільців на весіллі

Клятви й обіцянки на весільній церемонії

Клятви і обіцянки, які закохані дають один одному під час одруження вимагають максимальної концентрації і вміння висловлювати свої почуття і думки. Написати текст клятви за молодят може і ведучий, але незрівнянно краще буде, якщо наречені напишуть тексти-обіцянки один одному самостійно. Для пошуку ідей і натхнення рекомендуємо прочитати готові весільні клятви від Hot Wedding. Пам'ятайте, Краса висловлювань - не найважливіше в цей момент. Важлива щирість і відвертість, кращого моменту для яких на весіллі годі й шукати.

клятви на весіллі фото

Особливі ритуали під час весільної церемонії

Просто сказати один одному "так" можна і в РАЦСі. Виїзна церемонія - це та подія, на якій необхідно проявляти креатив! Клятви, звичайно, вже роблять мить особливою, але ще краще, якщо до сценарію церемонії буде включено щось оригінальне. Найпоширенішим і простим в реалізації дійством є пісочна церемонія, під час якої молодята засипають пісок в одну посудину. Гарна ідея - разом написати абстрактну картину, стихійно і по черзі виливаючи фарби на полотно. Дуже символічна ідея - посадити рослину або дерево на виїзній церемонії. Звичайно, не в землю, а в горщик або діжку - щоб потім посадити поряд зі спільним домом. Ще більш зворушливим буде виглядати процес, якщо наречений і наречена додадуть в землю по жмені землі з рідних місць.

ритуали на весільній церемонії фото

Музика для виїзної реєстрації шлюбу

Оскільки арфісток і бандуристок з РАЦСу з вами не буде, саме час подумати про гарну музику для весільної церемонії. Вам будуть потрібні як мінімум 4 треки - пісня для виходу нареченого, пісня для появи нареченої, романтичний супровід для основної частини і фінальний трек - завершення і привітання. Мелодії для останніх двох етапів ви знайдете в статті про пісні для весільної церемонії. Сміливо орієнтуйтеся на свої смаки, вибирайте музику, яка вас підбадьорить і надихне, допоможе впоратися з хвилюванням і поринути у вир почуттів!

піаніно та арфа на весілля фото

Освітлення для церемонії

Один з найважливіших моментів організації виїзної церемонії - правильно продумане освітлення. Якщо урочистий момент запланований на час, коли сутеніє або вже наступила ніч, саме від світла буде залежати якість фото і відео з церемонії одруження. Оригінальне освітлення свята - наприклад, голівудськими лампочками або неоном - додадуть церемонії романтики та магії.  Порадьтеся зі своїми професіоналами, де краще поставити прожектори, свічки - проведіть тестову зйомку, якщо є така можливість, або попросіть фотографа і оператора оцінити освітленість локації хоча б за півгодини до початку урочистостей.

освітлення на весільній церемонії


Виїзна реєстрація шлюбу - це один з ключових моментів урочистості. Неприпустимо, щоб щось під час неї пішло не так! Покрокова підготовка дозволить вам врахувати всі нюанси і зберегти найсвітліші спогади про головний день!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 3741
Дата редагування: 2020-01-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь