Клятва на весілля: красиві слова про любов для церемонії

Говорити про сокровенне публічно - найскладніше випробування для закоханих. Заважає скутість, внутрішні бар'єри, емоції. Але саме вимовляючи весільні клятви, наречені можуть по-справжньому розкритися один перед одним, а ще - неодмінно розчулити гостей, всіх до єдиного. Ми дамо важливі поради з приводу того, якою має бути клятва на весілля, як її написати і виголосити нареченому, а як - нареченій, і головне - допоможемо підібрати гарні слова про любов, опублікувавши готові тексти чоловічих і жіночих весільних обіцянок!

Весільні клятви: загальні поради для молодят

В день весілля емоції вирують, голова йде обертом від пережитого і того, що відбувається, і, здається, зовсім не вистачить сил на те, щоб весільна клятва прозвучала так, як хотілося б. Взяти ситуацію під контроль потрібно ще до свята: прочитайте наші загальні поради, актуальні як для нареченої, так і для нареченого, щоб в день свята відчувати себе щасливими і впевненими!

 • напишіть тексти клятви заздалегідь - обіцянки, подяки і слова любові, які хочете вимовити в найважливіший день, краще прописати заздалегідь. Так ви зможете зібрати всі думки воєдино, обміркувати свої почуття і знайти кращі слова і порівняння, якими можна описати ставлення до коханої людини.

 • репетируйте - багато молодят віддають перевагу заздалегідь записаній клятві наречених (під час церемонії вмикається запис голосу молодят, який всі прослуховують). Цей спосіб, звичайно, приємний тим, що вдасться уникнути публічної промови, але ефект від запису буде зовсім не такий, як від виголошеної наживо. Тому, постарайтеся знайти в собі сили і побороти страх: репетируйте написане, але пам'ятайте - йти чітко за текстом не треба. Імпровізація на весільній церемонії відображає щирість ваших думок.

 • не пишіть надто довгу весільну клятву - короткі речення, що чіпляють, чесні і відверті фрази звучать куди правдоподібніше за розлогу заготовлену промову. Не можна здаватися байдужим, але ще гірше - навести тугу на всіх присутніх і заплутатися у власних думках.

клятва на весілля

Клятва нареченої: як і про що сказати

Ми дали кілька загальних порад парі, а тепер поговоримо про те, якою має бути клятва кожного з закоханих. Наречена - уособлення чистоти, ніжності, краси. Нескладно здогадатися, що від її промови улюблений чекає тепла і щирості. Запам'ятайте і врахуйте ці важливі моменти, щоб ваша клятва нареченої зачепила чоловіче серце:

 • дайте зрозуміти коханому і всім оточуючим, що він - перш за все і всіх для Вас. Не намагайтеся бути сильною і відстороненою: в тексті клятви нареченої скажіть про те, що цінуєте свого захисника, його силу і турботу про Вас. Дайте зрозуміти, що завжди готові слідувати за ним і підтримувати його.

 • намагайтеся жартувати і вести себе невимушено. Легкість і грайливість - це те, що так люблять чоловіки в жінках. Тому сміливо використовуйте смішні, але не образливі порівняння, наприклад: "Я обожнюю солодке більше за шопінг і спа, але тільки тебе я люблю більше ніж солодке".

 • не соромтеся приємних спогадів - якщо ви хочете зробити свою промову більш живою, не уникайте такого прийому як сторітеллінг. Розкажіть щось яскраве і приємне з пережитого разом. Можливо, це буде якийсь екстремальний досвід, подорож, пропозиція руки і серця. При цьому акцентуйте на заслугах свого обранця.

 • обіцяйте любов - в тому, що ви будете готувати для нього, наводити порядок і прати, ваш коханий, швидше за все, не сумнівається. Тому обіцяйте йому щось більш важливе - наприклад, завжди любити його, дивувати, бути не тільки доброю дружиною і надійним другом, але перш за все пристрасною коханкою.

Жінкам завжди легше говорити від щирого серця: тому ми віримо, що ваші слова будуть прекрасними і повними почуттів.

клятва нареченої

Весільна клятва нареченого: як і про що говорити на церемонії

Говорити складно, гарно і щиро чоловікам дуже складно. По-перше, їм зазвичай завжди складніше знайти правильні слова. По-друге, багато хто з них вважає, що клятва нареченого - це прояв слабкості. Звичайно, є й щасливі винятки. Але ми дуже хочемо, щоб кожна наречена в день весілля почула найпотаємніше і бажане, тому поспішаємо поділитися рекомендаціями з чоловіками. Тож, щоб ваша клятва на весілля була вдалою:

 • постарайтеся перевершити очікування коханої - кажучи іншими словами, спробуйте не бути собою - таким, яким показуєте себе з іншими - на роботі, з друзями. Якщо ви досить різкий - поводьтесь м'якше, брутальний - ніжніше, прагматичний - романтичніше, спокійний і врівноважений - станьте в своїй промові більш пристрасним і схильним до поривів.

 • розкажіть, за що саме любите обраницю - наречена чекає компліментів, хоче бути бажаною і коханою. Але постарайтеся не бути банальним: навіть якщо ви дійсно закохалися в її красу, шукайте глибше - розкажіть про те, яка вона талановита, особлива, турботлива, розумна.

 • більше одкровень і запалу - чоловік - уособлення стабільності, стриманості. На весільній церемонії забудьте про це, говоріть про поцілунки, обійми, задоволення, яке отримуєте від них. Нареченій буде приємно знати, що ви не приховуєте своїх великих почуттів ні від кого і вірні їй.

 • будьте досить лаконічним - ми вже писали про це, але хочемо ще раз підкреслити. Коли чоловік говорить про любов занадто довго і багато, складається враження, що він перебільшує, додумує або навіть бреше.

Говоріть не так, як думаєте, а так, як відчуваєте - кохана це оцінить.

весільна клятва нареченого

Клятва на весілля: гарні слова коханому

Якщо ви шукаєте натхнення або готовий текст весільної клятви, наші приклади допоможуть вам! Підберіть кращі слова на відповідну тему, щоб розкрити повноту своїх почуттів. Доповніть оригінальні тексти своїм досвідом і переживаннями, щоб вони звучали проникливо.

Клятва вічної любові

Немає нічого важливішого на світі, ніж зустріти свою любов! Справжню. Велику. Вічну.

Я люблю тебе з першої нашої зустрічі. Кожен твій поцілунок примножує мої почуття. Кожен твій дотик дає мені відчуття того, що я бажана. Кожне твоє слово - вказує на вірно обраний шлях - разом з тобою, наперекір долі або в згоді з нею.

Я обіцяю кохати тебе завжди. І навіть якщо у мене не буде сил сказати тобі про це, я всеодно буду кохати тебе понад усе!

Про вірність

Я знаю, що від відданості до зрадництва лише крок.

Але я хочу, щоб ти знав: я ніколи не зроблю цей крок.

Я обіцяю бути тобі опорою і підтримкою. Радіти щасливим моментам разом і разом боротися з труднощами. У тебе не буде причин сумніватися в мені. Жодне нещастя не зможе вбити моїх почуттів і зламати твою віру в себе. Моя вірність - це те, в чому клянусь тобі відтепер і навіки. Люблю тебе!

весільна клятва приклад

Гарні слова подяки

Коханий! Я дякую Богові, долі, випадку за те, що ми зустрілися. Я вдячна тобі за те, що ти дозволив мені відчути, як це - бути щиро коханою.

Я дякую тобі за ніжність, якою ти ділишся тільки зі мною. За поцілунки, які зігрівають мене. За твої щирі слова, які вселяють в мене непохитну віру в краще. Дякую за твою надійність, суворість, м'якість. За те, що ти впертий і ласкавий, гордий і чесний. Спасибі за те, що ти є в моїй долі! Прийми моє вірне кохання і пам'ятай: я піду за тобою завжди і всюди, я підтримаю твої рішення і ніколи не зраджу твоїх надій!

Весільні клятви: гарні слова коханій

Гарні слова про кохання - це те, що мріє почути під час церемонії одруження кожна дівчина. Наші готові тексти клятв на весілля допоможуть вам підібрати найкращі слова про важливе: будьте лаконічними і говоріть щиро, щоб торкнутися найтонших струн в душі коханої!

Клятва кохання

Кохана! Яким дорогим і важливим є це слово для мене - кохана.

Ти - сенс мого життя. Завдяки тобі я з прагненням до нових цілей встаю вранці і засинаю з надією. Бути сильним складно, коли не знаєш, заради чого живеш. Але мені бути сильним просто - адже я знаю, що у мене є ти!

Я люблю тебе всім серцем, божеволію від твоїх очей, тану від твоїх слів, приймаю як благословення твої дотики! Ти наповнюєш моє життя яскравими фарбами і надихає щодня ставати кращим! Завдяки тобі я стаю тим, ким завжди мріяв бути! І я щиро сподіваюся, що моя любов - це те, що робить осмисленим і твоє життя! Люблю тебе сильно, безмежно, нескінченно. Завдяки і всупереч - завжди з тобою, за тобою, заради тебе.

весільні клятви нареченого і нареченої

Клятва вірності

Я хочу, щоб ти завжди вірила мені і ніколи не сумнівалася в моїй надійності.

Вірність - це обіцянка, яку даєш насамперед собі. Сьогодні, як і в день нашої зустрічі, я даю собі цю клятву - не розбивати твоїх надій, не обманювати твоїх почуттів, не зраджувати тебе і нашу любов! Вірність тобі - це те, що робить мене більш значущим і кращим у власних очах. Я люблю тебе і готовий до цієї відповідальності - бути вірним чоловіком тобі до кінця своїх днів. Я говорю щиро і прошу лише про одне - довіряй мені і пам'ятай: ти завжди і у всьому можеш на мене покластися, кохана, єдина, рідна!

Слова подяки коханій

Мила, єдина, рідна! Я дякую тобі за те, що ти вибрала мене! Ніжна, красива, розумна, гідна - ти стоїш поруч зі мною, і я можу зізнатися в коханні до тебе і сподіватися на твою взаємність!

Я хочу тобі сказати спасибі за твоє велике і добре серце! У ньому вистачило б любові на весь світ, але ти подарувала щастя насолоджуватися нею саме мені! Я дякую тобі за те, що ти така - неймовірна, сильна, мудра - приймаєш мене з моїми слабкостями, прихованими від інших. Дякую тобі за те, що ти є: ти увійшла в моє життя, змінила його і тепер прошу - залишись в ньому назавжди!

Клятви наречених - це найбільш зворушливі моменти на весіллі! Не викидайте їх зі сценарію, і як би не було складно, підберіть гарні слова про кохання для найдорожчих у світі людей!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 19927
Дата редагування: 2019-07-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Весілля в смарагдовому кольорі і модний відтінок Forest Biome

Тестовий текстовий текст

Весільні сукні для повних: вибираємо правильну модель

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь