Каталог виконавців

Оберіть дату події
Оберіть спеціалізацію
Оберіть місто
День450$
Година100$
День12000грн.
Година3000грн.
День6000грн.
Година1000грн.

Ведучі, ведучі на весілля та інші події

Ви знаходитесь на порозі важливої події і хочете організувати все найкращим чином? Для того щоб звести ризики зіпсованого свята до мінімуму, запросіть на своє весілля досвідченого ведучого, який подбає про веселу атмосферу заходу і зможе організувати цікаві конкурси, від яких ваші гості будуть у справжньому захваті.

Ведучий на весілля

Ведучий урочистих заходів (або тамада) - це не така проста професія, як може здатися на перший погляд. Саме від ведучого залежить, чи не будуть нудьгувати ваші гості на святі. Гарний тамада є запорукою успішного проведення урочистого заходу.

У репертуарі професійного ведучого, як правило, є безліч авторських сценаріїв проведення весілля, серед яких обов'язково знайдеться підходящий варіант саме для вас.

Тамада на весілля: як вибрати

При виборі ведучого, в першу чергу, необхідно визначитися, хто вас більше цікавить у якості тамади: чоловік, жінка або пара. Далі слід визначитися з необхідним віком потенційного ведучого. Визначившись із основними вимогами, необхідно обов'язково зустрітися з ведучим особисто і обговорити кожен момент, що вас цікавить. Це допоможе уникнути подальших непорозумінь при проведенні святкової програми.

Хотілося б звернути вашу увагу на ще один важливий момент, який багато хто просто випускає з виду. Мова йде про те, щоб розповісти ведучому якомога більше подробиць про зустріч і знайомство нареченого з нареченою, про їх захоплення і рід занять. Рекомендується також попередити тамаду про теми, які не слід піднімати, щоб не викликати негативної реакції присутніх.

Обов'язки весільного ведучого

Тамада не тільки повинен продумати сценарій свята, а й запрошувати за стіл гостей, оголошувати їх тости і подарунки. Крім того, ведучий також знайомить гостей між собою, керує танцями та конкурсами. Від тамади залежить швидке вирішення дрібних труднощів, які неминуче виникають на будь-якому весіллі. Крім основного сценарію, який запропонує ведучий, ви можете поділитися з ним своїм баченням весілля, щоб вибрати найбільш прийнятний варіант проведення свята.

Не дивлячись на те, що роль ведучого найчастіше віддають друзям або знайомим, замовлення послуг тамади дійсно коштує своїх грошей. Саме тому ми рекомендуємо вам ознайомитися зі списком професійних весільних ведучих на нашому сайті.

Ведучий на весілля ціни

Вартість послуг наших ведучих вказано прямо на сайті. Тут же ви можете ознайомитися з їх портфоліо. Більш докладні відомості можна дізнатися, зв'язавшись з нами по одному з телефонів, вказаних в контактній інформації.