Каталог виконавців

Оберіть дату події
Оберіть спеціалізацію
Оберіть місто
День3000грн.
Година300грн.
День1500грн.
Година400грн.
День9500грн.
Година2200грн.

Музиканти, жива музика на весілля та інші події

Планування весілля починається задовго до проведення самого заходу. Одним із найбільш важливих моментів, які необхідно вирішити при підготовці святкової програми, є вибір підходящих музикантів. У даній статті ви знайдете кілька корисних порад щодо вибору музикантів на весілля.

Музиканти на весілля: загальні критерії вибору

Для того щоб весільна урочистість стала яскравою і незабутньою подією, в першу чергу слід визначитися з тематикою вашого весілля. Це означає, що потрібно вибрати музичний жанр, якому віддають перевагу більшість гостей.

Як правило, у кожної музичної групи (або окремого виконавця) є досить широкий репертуар, проте у професійних музикантів також є певна стилістика гри, яка складалася протягом декількох років. Саме тому необхідно заздалегідь поцікавитися особливостями репертуару обраних виконавців.

Замовити музикантів на весілля

Розглянемо основні фактори, що впливають на правильний вибір музикантів на весілля. Особливу увагу слід звернути на такі критерії:

● відгуки попередніх клієнтів (оскільки найкращою рекламою для будь-якого музичного колективу є хороша робота, то відгуки допоможуть вам зрозуміти, наскільки професійними є ті чи інші виконавці);

● наявність власного сайту (в епоху інформаційних технологій злегка насторожуюче виглядають музиканти, які не мють власного сайту з розміщеним портфоліо);

● живе виконання (музиканти, що співають під фонограму, не можуть вважатися професійними виконавцями);

● попереднє прослуховування (обов'язково необхідно прослухати, як грають музиканти, перш ніж укладати договір);

● уточніть репертуар (можливо, музиканти погодяться включати у виступ пісні на замовлення);

● вартість послуг (даний критерій є одним із найважливіших, однак висока ціна виступу далеко не завжди є показником професіоналізму).

Музиканти на весілля замовлення

Існує два основні різновиди весільних музикантів: групи (або окремі виконавці) з авторським репертуаром і так звані кавер-групи. Останні, як правило, займаються виконанням найбільш популярних пісень того чи іншого жанру у власній унікальній обробці. Музичні ж групи з авторськими піснями стануть оригінальною прикрасою будь-якого свята і без сумніву зможуть здивувати ваших гостей.

Для того щоб замовити музикантів на весілля, ознайомтеся зі списком професійних виконавців на нашому сайті і зв'яжіться з нами за одним із вказаних телефонів.